Neler Yeni

Papara Komisyon Hakkında Yardım Eder misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tolga
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce papara black kart aldım ve benim banka hesabım olmadığı için ve başka birinin hesabıyla para atılmıyormuş ve bende babamın kartından 700 TL çekip ATM üzerinden yatırmak istiyorum ve bulunduğum yerde sadece Ziraat Bankası,işbankası,halkbank ve Denizbank var başka yok Bende 700 TL'yi ziraat bankası Atm'si üzerinden yatıracağım.Tahminen ne kadar TL keser Lütfen %1+1tl yazmayın
Bana kaç lira keser onu yazarsanız çok mutlu olurum

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce papara black kart aldım ve benim banka hesabım olmadığı için ve başka birinin hesabıyla para atılmıyormuş ve bende babamın kartından 700 TL çekip ATM üzerinden yatırmak istiyorum ve bulunduğum yerde sadece Ziraat Bankası,işbankası,halkbank ve Denizbank var başka yok Bende 700 TL'yi ziraat bankası Atm'si üzerinden yatıracağım.Tahminen ne kadar TL keser Lütfen %1+1tl yazmayın
10tl

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Efe Kırmaz
akbank varsa sanırım komisyon kesmiyordu.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,658
İsim
Kgn
Yatıracağınız bankanın uygulamasından atarsanız daha az keser.
Ben Vakıf tan para gönderiyorum sadece 0.83 kesiyor oda gönderme ücreti

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tolga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yatıracağınız bankanın uygulamasından atarsanız daha az keser.
Ben Vakıf tan para gönderiyorum sadece 0.83 kesiyor oda gönderme ücreti
Malesef benim banka hesabım yok
Başka birinin banka hesabından gönderilmiyormuş mecbur ATM üzerinden yatırmak zorundayım

Kartsız işlemle yatırırsan atm ücret almıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu video yardımcı olur

Son düzenleme:
Top Bottom