Neler Yeni

Papara Paramı Nasıl Çekerim Yardım Edin?

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ayberk Albayrak
Merhaba arkadaşlar,geçen günlerde elimde bulunan csgo bıçağımı bir sitede sattım ve gelen parayı papara kartıma çektim.
Papara kartım onaylı değildi , elimde lite kartla ihtiyacım olduğunda yükleyip kullanabiliyordum.para vs gönderebiliyordum.
Şimdi hesaba yüklü miktar para geldiği içinmidir anlamadım,para göndermem kapandı hesabımı onaylamadan para göndermeme izin vermiyor.
Kartımla sadece alışveriş yapabiliyorum kredi kartı geçerli her yerde kullanabiliyorum.Bu parayı başka bir ıbana yada papara hesabına nasıl gönderebilirim en az kayıpla taktik verin.
Pos cihazı olan bir yerden çektir demeyin lütfen.
Skin alıp satma siteleri hepsi %10 dan başlıyor. 75 tl gibi bir para kaybı çok fazla benim için durduk yere
bu 749tl yi nasıl minimum zararla nasıl çevirebilirim acil taktik verin.

VitoScaletta

80+ Gold
oo parayı bulmuşun ho
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mehmet Yılmaz bu konudan bende 3 tane gözüküyor biri anasayfada 2 tane konu dışında nasıl oluyo

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bir tane atm ye git ordan çek en iyisi max 2-3 tl keser yada 5.

kagans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kagan Sungur
Merhaba arkadaşlar,geçen günlerde elimde bulunan csgo bıçağımı bir sitede sattım ve gelen parayı papara kartıma çektim.
Papara kartım onaylı değildi , elimde lite kartla ihtiyacım olduğunda yükleyip kullanabiliyordum.para vs gönderebiliyordum.
Şimdi hesaba yüklü miktar para geldiği içinmidir anlamadım,para göndermem kapandı hesabımı onaylamadan para göndermeme izin vermiyor.
Kartımla sadece alışveriş yapabiliyorum kredi kartı geçerli her yerde kullanabiliyorum.Bu parayı başka bir ıbana yada papara hesabına nasıl gönderebilirim en az kayıpla taktik verin.
Skin alıp satma siteleri hepsi %10 dan başlıyor. 75 TL gibi bir para kaybı çok fazla benim için durduk yere
Nasıl çözdün

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ayberk Albayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl çözdün
Papara black kart aldım. kartı aktifleştirdiğimde sorun çözüldü. Diğer bir yöntem ise tanıdık bir esnafın pos makinasından çektirip parayı elden almak , (komisyonunu ödemen şartı ile yaparlar)

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Skin alıp satma siteleri hepsi %10 dan başlıyor. 75 TL gibi bir para kaybı çok fazla benim için durduk yere
Hesabını onayla ve o ay ATM'den 500 TL'sini çek diğer ay geri kalanını çek. Bu yöntemle 0 kayıp yaşarsın.

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ayberk Albayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom