Neler Yeni

Paparadan böyle bir mesaj geldi

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Screenshot_20220630-000951~2.png

Hesabıma girmek istiyordum e-posta değişikliği yaptım yeni müşteri temsilcisi ile konuştum ama epostaya link gelmedi sms olarak geldi sizce tiklamali miyim linke dolandırıcı çıkabilirler mı? Şimdi bı de kara para falan aklarlar hapis yatarız al başa belayı

fuataydin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Fuat Aydın
Alıntıyı görüntüle
Hesabıma girmek istiyordum e-posta değişikliği yaptım yeni müşteri temsilcisi ile konuştum ama epostaya link gelmedi sms olarak geldi sizce tiklamali miyim linke dolandırıcı çıkabilirler mı? Şimdi bı de kara para falan aklarlar hapis yatarız al başa belayı
Eğer işlem yapan siz değilseniz asla onaylamayın hocam.

Android 10 işletim sistemli bir telefonun Chrome browser i ya da Bluestacks gibi sanaldan girmeyi deniyor olabilirler.

Eğer onaylarsanız muhtemelen hesabınız yasadışı bet sitelerinde para aktarma aracı olarak kullanılabilir.

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer işlem yapan siz değilseniz asla onaylamayın hocam.

Android 10 işletim sistemli bir telefonun Chrome browser i ya da Bluestacks gibi sanaldan girmeyi deniyor olabilirler.

Eğer onaylarsanız muhtemelen hesabınız yasadışı bet sitelerinde para aktarma aracı olarak kullanılabilir.
Ben girmeye çalışıyorum da epostaya gelmesi lazım değil mi linkin niye SMS olarak geliyor onu anlamadim

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Alıntıyı görüntüle
Saatler uyuşuyorsa. Telefon ile Google'dan girmeye çalışıyorsan. Ayrıca android sistemin 10 ise tıklayabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben girmeye çalışıyorum da epostaya gelmesi lazım değil mi linkin niye SMS olarak geliyor onu anlamadim
E-postan yeni değiştiği için olabilir.

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
Telefonunuz vb. orada yazan bilgiler doğru mu? Doğruysa ve uyuyorsa o saatte ise onaylayın. SMS veya E-Posta karışık geliyor bazen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
992,376
Üyeler
156,915
Son üye
cvbfgtf6575
Top Bottom