Neler Yeni

paramı nasıl arttırabilirim

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
ahmet ali özmert
arkadaşlar merhabalar ben bir mezun öğrencisiyim 18 yaşındayım yazın motor almak istiyorum 7. sınıftan beri düzenli olarak yazları çalışıyorum ama ailem her zaman parama el koydu bu yaz anca 2k gibi bir para ayırabildim parayı şu zamana kadar 6k yapmayı becerebildim ama daha fazlası olmuyo 4k ya düşüyo bi 6k ya kadar çıkıyo falan bir türlü 6k dan yukarı çıkaramadım paramı nasıl arttırabilirim yaza kadar vaktim var

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
ahmet ali özmert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 k ile yılbaşında üniversitelerin önünde yırtık kondom satacaksın ve 9 ay sonra bebek bezi hisselerine yatırım yapacaksıno.O2
ya aslıdna ticaret yapmayı çok seviyorum al sat yapmayı da piyasa aşırı durgun hiçbirşey satılmıyo doğru düzgün sinir bozucu :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İşe yarar en kötü motosiklet 20.000 TL civarına satılıyor..

Top Bottom