Neler Yeni

Emeklerim Boşuna Gitdi | Sizin Hayatınız Nasıl Gidiyor?

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
son durum ne beyler bilen vvar mı kanalı neymiş baksaydık destek olurduk

Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
kucuk nibba
Selam 👋

Hayatınız Nasıl Gidiyor Mutlu musunuz?

Kendi Hayatımı Anlatıyorum, Kısa bir not Uzun uzun yazacağımdan başta uyarıyorum Okumaya üşenebilirsiniz.

Hadi O zaman Başlayalım.

Bundan 4 Yıl Önce Youtube'da içerik üretiyordum ve bu videolarım en az 300 - 400 izleniyordu. her şey güzel gidiyordu fakat zaman ilerledikçe 7 yıllık bilgisayarımında ömrü kısalmaya başlıyordu. O zamanlar videolarımda çok az bi kasma felan vardı. Bir gün babam gelip işe başlicaksın felan dedi bi yandan Online dershane felan vardı canlı yayın yapardı Öğretmenler bende girer dinlerdim fakat alt tab yapıp oyun oynuyordum sürekli olarak. Oyunda Tanınmaya başlamıştım çoğu kişi beni sever ve saygı duyardı. İşte o gün babam işe başlatdırdı beni berberde çalışıyorum kilom 70 veya 65 çocukluğumda birden kilo aldım istesem verirmiyim veririm neyse devam edelim. Çalışıyorum bi yandan öğle molasında 1 saat ara vardı yemek yemem için o sırada eve gider Videomu hızlıca çeker montajımı yapar youtube'ya yüklerdim yemek yemeye bağzı günlerde vaktim olmazdı bi yandan hızlıca yemek yiyip bi yandan youtube'ya video yetiştirmeye çalışırdım.. 4-5 felan geçti istediğim abone sayısına ulaştım 1000 Abone olmuştum o zamanlar Minecraft'da o aboneye sahip insan çok yoktu o türk sunucusunda. Berberde çalışırken yerleri süpürürdüm haftalık 50 TL alırdım bir gün berbere bir adam geldi ben yerleri süpürüyorum işte yeni bilgisayar almak için para topluyorum. Bu çok kilolu felan dedi bu nasıl temizliyor felan dedi. Berberin sahibi beni savunuyordu Kilo verir o sorun değil işini iyi yapıyor felan diyordu o gün canım çok sıkıldı burada yazmak istemediğim birkaç şey daha söyledi o gün bir yemin etmiştim ileride tanınırsam yayınımda bu adamın dediklerini felan açıklayıp buna ne oldu lan hani bir şey olmazdı benden felan demeyi çok istiyordum. Sonra 2 gün geçti ve haftalık paramı almıştım 50 TL mutluydum işte paramı kazandım ama bilgisayar için çok daha fazlası gerekiyordu ve o sırada youtubeye videolar atardım öğlen aralarında işte eve gider bakardım video 320 izlenmiş felan aşırı mutlu olurdum bana moral verirdi işe iyi yerlere gelirim inşallah felan derdim sonra ben orda çalışmayı bıraktım ikisini bir arada yapamazdım. Babam hayır felan dedi o sıralar benim abone sayım her geçen gün artıuyordu ve beni seven insanların sayısıda artıyordu çok mutlu oluyordum. Sonra babam karşı çıkıp gidip başka berberde bana iş ayarladı felan ben istemiyordum oradan haftada kazandığım para 50 TL di ama ben videolarda günlük 12 TL felan alıyordum. Bilgisayarım çok yavaş çalışmaya başladı o oyunda aşırı kasıyordu video çekemicek kadar. Benim adımı kullanarak video çeken birisi vardı ben bunu sonradan fark etdim adımı kullanıyordu ve abone sayısı her geçen gün artıyordu. Ben video çekemediğimden dolayı buna gidip adımı kullanma neden bunu yapıyorsun dedim felan o ısrarla devam etdi. Benimle alay etdi git bi bilgisayar al ezik felan dedi o gün çok moralim bozulmuştu ve geceleri düşünerek ağlamıştım. Aileme bilgisayar almaları için yalvarıyordum fakat almıyorlardı. O zamanlar 14 Yaşındaydım ve rakibim her gecen gün beni abone farkıyla katlamaya devam ediyordu şuan 18 yaşındayım ve YENİ BİLGİSAYAR Aldım :( 3 gün önce elime ulaştı biraz geç olduğunu düşünüyorum ve beni seven insanların ortadan kaybolduğunu düşünüyorum şuan 3550 abonem var. Ve beni taklit edip adımı kullanan çocuğun 64 Bin Abonesi Var Hayat böyledir işte... Şuanda video atamamın sebebi Kulaklık bozuldu ve işlemci çok ısınıyor bayramı bekliyorum. Bir soğutucu,ram ve kulaklık almayı düşünüyorum. Sizin Hayatınız Nasıl Gidiyor Mutlu Musunuz? Sizce videolara geri başlasam beni seven insanlar geri gelir mi aynı ismi kullanmak istemiyorum bana çakmasın felan diyorlar fakat benim gerçek olduğumu %10'luk bir kısım biliyor. Hergün düşünerek ağlarım ve bunu yazarken bile gözümden yaş geliyor bilmiyorum sizce ne yapmam gerekli Cidden çok yoruldum hayatdan bir şey yapasım gelmiyor Şuanda 18 Yaşıma yeni girdim ve daha yeni bilgisayarım oldu bu çok moral bozucu keşke daha önceden alınsaydı herşeyin elimden kayıp gitmeden önce. Herkese İyi Günler Dilerim Umarım Hayatınızda Başarılı Olursunuz ve Mutlu Bir Şekilde Bir Hayat sürdürürsünüz. Kendinize Dikkat Edin sizi sevenlerin olduğu kadar sevmeyenlerinde olduğunu bilin ve kendinize moral vericek birşeyler bulun.

NOT : Bayramda herşeyi ayarlicam ve bundan 1 yıl sonra başarıp başarmadığımı buraya yazacağım şans dileyin ve şans sizinle olsun. Umarım Başarabilirim yoksa ne yapacağımı bilmiyorum çok endişeliyim.

Bunu dinleyerrek okuyabilirsiniz.
psikoloğa git

Top Bottom