Neler Yeni

Parçaları almak vs para biriktirmek

adem trg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Adem trg
Merhaba pc alıcam ama bir şey eksik oda para simdi ben para toplayarak mı alim yoksa parçaları tek tek satın alarak mı

PARÇALAR HAZIR HAZIR SİSTEM ARAMIYORUM
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba pc alıcam ama bir şey eksik oda para simdi ben para toplayarak mı alim yoksa parçaları tek tek satın alarak mı

Hangisi daha iyi yatırım olur 😂

Mesela şu an anakartı alabilirim veya işlemci

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yağız Efe Kuru

Mesela şu an anakartı alabilirim
indirimli hazır sistem tercih edilebilir hocam ama illaha diyorsanız ki ben kendim toplayayim derseniz indirim kovalayarak alın parçaları yavaştan

adem trg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Adem trg
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
indirimli hazır sistem tercih edilebilir hocam ama illaha diyorsanız ki ben kendim toplayayim derseniz indirim kovalayarak alın parçaları yavaştan
Bencede oyle daha mantıklı en kısasından alacağım anakart 7 bin tlden 6500 düştü şimdi 7700 tl birikm yapmaya çalışam böyle degerlen mesi imkansız altın dahi

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yağız Efe Kuru
Bencede oyle daha mantıklı en kısasından alacağım anakart 7 bin tlden 6500 düştü şimdi 7700 tl birikm yapmaya çalışam böyle degerlen mesi imkansız altın dahi
piyasa şuan pek belli değil ama ben sizin yerinizde olsam sağlam indirim görmedim sürece altına falan yatırım yapardım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,821
Üyeler
151,133
Son üye
Duyulmaz19
Top Bottom