Neler Yeni

Pasaport defter bedeli

Zat-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Doğukan Çağlar
Instagram
Ldcaglar
Pasaport defter bedeli her yıl ödenmesi gereken bir şey mi yoksa içerisindeki sayfaları dolunca mı yenisi çıkartılıyor. Genel bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim teşekkürler…

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı
takipledim konuyu.

• Beğen
Reaksiyonlar: Zat-

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,659
İsim
Feyzullah
Bir kere ödüyorsun o kadar yıl boyunca kullanabiliyorsun daha erken biter defter dolarsa tekrar çıkartırsın

Zat-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Doğukan Çağlar
Instagram
Ldcaglar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öğrenci isen sadece defter ücreti ödeyerek öğrenciliğin sonuna kadar yoksa süre arttıkça fiyat artıyor
Ben şu anda 24 yaşındayım ikinci üniversitemi okuyorum. Seneye harç bedeli ödemem mi gerekecek yoksa sadece öğrencilik durumuna mı bakılıyor?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Defter bedelini bir defaya mahsus ödüyorsun pasaportu kaç yıllık aldıysan o tarihe kadar geçerli oluyor. Tüm sayfalar dolunca ne yapıldığını bilmiyorum henüz deneyim etme şansım olmadı aldık yatıyor öyle :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Zat-

Zat-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Doğukan Çağlar
Instagram
Ldcaglar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Defter bedelini bir defaya mahsus ödüyorsun pasaportu kaç yıllık aldıysan o tarihe kadar geçerli oluyor. Tüm sayfalar dolunca ne yapıldığını bilmiyorum henüz deneyim etme şansım olmadı aldık yatıyor öyle :D
O zaman alalım kenarda dursun ne olur ne olmaz :). Vizesiz ülkelere gittiğimizde pasaport da gerekiyor değil mi örneğin Ukrayna için.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Defter bedeli adı üstünde pasaport defterinin bedeli. Yeni bir defter alırken tekrar ödenir onun dışında ödenmez.

Tüm sayfalar dolarsa yeni defter ile devam etmek gerek. Süre bitince sanırım yeni defter almadan uzatma yapma imkanı da vardı ama emin değilim.

Zat-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Doğukan Çağlar
Instagram
Ldcaglar
Defter bedeli adı üstünde pasaport defterinin bedeli. Yeni bir defter alırken tekrar ödenir onun dışında ödenmez.

Tüm sayfalar dolarsa yeni defter ile devam etmek gerek. Süre bitince sanırım yeni defter almadan uzatma yapma imkanı da vardı ama emin değilim.
Teşekkür ederim 🙏🏼

Top Bottom