Neler Yeni

Patlama hakkında düşünceleriniz neler

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
Merak ediyorum düşüncelerinizi bence örgütler niye saldırsın masumlara falan düşüncem ya devlet yaptı ya da devletin arkasında bilmediğimiz şeyler dönüyor birileri sıkışmış durumda olabilir siz ne düşünüyorsunuz

Edit:terör ve masum insanlar derken şuana kadar gündemde yoktu şuan hem seçimler yaklaşırken bu oldu ve geçmişine katarsak biraz şüpheli

Edit: tabii ki devletin yapma olasılığı çoknçok düşük ve kesin olarak yaptı demiyorum bir teori fikir alışverişi yapalım bu yüzden açtım konuyu zamanla öğreneceğiz

edit3:önceden hükümetin yaptığını düşünüyordum ama şimdi ihtimal vermiyorum kesinlikle devlet karşıtı terör örgütleri yaptıgını düşünüyorum fikir alış verişleriniz için teşekkur ederim .

@KrofeSSional da ayrı teşekkür etmek istiyorum​

Son düzenleme:

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Az önce gerçekten Teröre neden masum insanlara saldırıyorlarmı dedin?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,489
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Seçim yaklașıyor..Bu ișin altında bu var gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Serdar akın
Merak ediyorum düşüncelerinizi bence terör niye saldırsın masumlara falan düşüncem ya devlet yaptı ya da devletin arkasında bilmediğimiz şeyler dönüyor birileri sıkışmış durumda olabilir siz ne düşünüyorsunuz
Terör örgütlerinin masumlara zarar verebilceği ihtimalini vermezken devletin kendi vatandaşını canice öldüreceğine inanıyorsun. Mide bulandırıyorsunuz.

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Az önce gerçekten Teröre neden masum insanlara saldırıyorlarmı dedin?
Demek istediğim uzun bir süre gündemde yoktu ve aniden ve seçimler yaklaşırken saldırıldı biraz şüpheli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Terör örgütlerinin masumlara zarar verebilceği ihtimalini vermezken devletin kendi vatandaşını canice öldüreceğine inanıyorsun. Mide bulandırıyorsunuz.
Geçmişte olmadı mı neden ihtimal vermeyeyim

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Demek istediğim uzun bir süre gündemde yoktu ve aniden ve seçimler yaklaşırken saldırıldı biraz şüpheli

Ha sen Örgütlerden bahsediyorsun ben direkt Terim olarak Terör sandım

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,489
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Seçimle bağdaştırdığın nokta tam olarak neresi? Yani seçime ne gibi etkisi var?
2015 Haziran dönemine bak fikir verecektir.Tamamen aynı durum değil ama seçimin yakınındayken olması tesadüf değil.Uzun uzun yazılır konu hakkında.

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seçimle bağdaştırdığın nokta tam olarak neresi? Yani seçime ne gibi etkisi var?
Zamanla öğreneceğiz . En basiti bir tiyatro olabilir tabi bilemem olmaya da bilir bu yüzden açtım bu konuyu fikir alışverişi in

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Serdar akın

Geçmişte oldu diyerek 15 temmuzu öne sürersen seni cehaletin babası olarak adlandıracağım.

OnurCiftci26

80+ Bronze
Merak ediyorum düşüncelerinizi bence örgütler niye saldırsın masumlara falan düşüncem ya devlet yaptı ya da devletin arkasında bilmediğimiz şeyler dönüyor birileri sıkışmış durumda olabilir siz ne düşünüyorsunuz

Edit:terör ve masum insanlar derken şuana kadar gündemde yoktu şuan hem seçimler yaklaşırken bu oldu ve geçmişine katarsak biraz şüpheli
CİMER'e şikayet ettim yorumu. Hani hükümeti sevmezsin falan ama devleti de bu olaya katmazsın.

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Serdar akın
2015 Haziran dönemine bak fikir verecektir.Tamamen aynı durum değil ama seçimin yakınındayken olması tesadüf değil.Uzun uzun yazılır konu hakkında.
2015 senesi çözüm sürecinin kalıntıları olarak nitelendirilir. O dönemde seçime dair herhangi teori ortaya atılmadı. Bunu şimdi örnek olarak kullanmanın mantığı yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,306
Üyeler
142,110
Son üye
Tharkun
Top Bottom