Neler Yeni

Paycell market ve akaryakıtta %20 anında iade

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erdem
Paycell market ve akaryakıtta %20 anında iade kampanyası var. Fiziki ve sanal pos'da gecerlidir diyor.max 150tl iade. Gecen ay ceptesok uygulamasını para yatırdıgım anda iade geldi

Bu ay 600tl yukledi. İade gelmedi.

Bı arada migros sanal marketten alısverise de iade veriyordu degil mi?

Ekler

• Screenshot_2023-12-06-18-00-47-28_d907a3f480624f607a012a16f398bd5b.jpg
    Screenshot_2023-12-06-18-00-47-28_d907a3f480624f607a012a16f398bd5b.jpg
    696.1 KB · Hit: 98
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçen ay annem ve babam yakıt alısverisinde paycell kullandılar. Puanları yatmadı. Payceli aradım , bu alısverisin akaryakıt oldugunu nerden bilelim diyor delirecektim. Uleyn mcc kodu ne işe yarıyor. Fiş istediler akaryakıt istasyonu müdürüyle görüsüp plaka ve alınan yakıtı gösteren pompa fişi verdi. Onu mail attım. Ne arayan var ne soran. Ben de foruma bakıp şok win'e para yatırmalarda iade alındıgını görunce oraya para atıp iademi aldım.

Kampanyaları hergun kontrol etmem ama bugun %20 iade kampanyasını görünce para attım paycele iade gelmeyince müsteri hizmetlerini aradım. Kampanya şartlarına baktı ve evet yararlanmanız lazımdı ben kayıt oluşturayım dedi ve kayıt actı.

İşin ahmak tarafı sanal postan ödeme işlemi bu , fişi de olmaz. Dur bi de mail atayım yarın da şikayetvar a yazarım.

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
rüzgar karaytuğ
Geçen ay annem ve babam yakıt alısverisinde paycell kullandılar. Puanları yatmadı. Payceli aradım , bu alısverisin akaryakıt oldugunu nerden bilelim diyor delirecektim. Uleyn mcc kodu ne işe yarıyor. Fiş istediler akaryakıt istasyonu müdürüyle görüsüp plaka ve alınan yakıtı gösteren pompa fişi verdi. Onu mail attım. Ne arayan var ne soran. Ben de foruma bakıp şok win'e para yatırmalarda iade alındıgını görunce oraya para atıp iademi aldım.

Kampanyaları hergun kontrol etmem ama bugun %20 iade kampanyasını görünce para attım paycele iade gelmeyince müsteri hizmetlerini aradım. Kampanya şartlarına baktı ve evet yararlanmanız lazımdı ben kayıt oluşturayım dedi ve kayıt actı.

İşin ahmak tarafı sanal postan ödeme işlemi bu , fişi de olmaz. Dur bi de mail atayım yarın da şikayetvar a yazarım.
şok win?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erdem
evet şok win kullanmak için cüzdana ödeme yaptım

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erdem
simdi mail atmıslar cüzdana ödeme yapmadıgınızı anlamak icin dekont veya fiş gönderin diye :mad: sanane kardeşim sananeee , kampanya şartının amacı alışveriş yapmak değil mi ?

harock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
X x
simdi mail atmıslar cüzdana ödeme yapmadıgınızı anlamak icin dekont veya fiş gönderin diye :mad: sanane kardeşim sananeee , kampanya şartının amacı alışveriş yapmak değil mi ?
bende bimapra yukleyip orada olan tıutarla alısverıs yapıtım enymıs yuklenen mıktar kadar yapmamısım kardesim pos ismi bim web pos daha ne olacak ödemediler tabii ki 500 küsür alısveriş bosa gitti nays ile yukelsem %10 alırdım en azından tam dayaklık bunlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom