Neler Yeni

pazartesi gününden beri internetim yok ne yapabilirim

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
lappelduvide
arkadaşlar pazartesi günü turknet ekibi geldi binaya zaten 1000 mbps internet kullanıcısıyız dışarıda sarkan kabloyu bina içine aldılar dört daireden iki daire turknet kullanıyoruz alt komşumun interneti varken benim kablo çalışmasından beri internetim yok internet ışığım kırmızı yanıyor ve turknet müşteri hizmetleri yarına ekip yönlendirebiliriz diyorlar arkadaşlar kutu içerisini böyle bırakıp gitmişler bu kutuya benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa teknik personeli beklemek zorunda mıyım telefonumun interneti bitmek üzere ne yapmalıyım

Ekler

• IMG_2111.jpeg
    IMG_2111.jpeg
    1.7 MB · Hit: 34

GirayHan

80+ Platinum
arkadaşlar pazartesi günü turknet ekibi geldi binaya zaten 1000 mbps internet kullanıcısıyız dışarıda sarkan kabloyu bina içine aldılar dört daireden iki daire turknet kullanıyoruz alt komşumun interneti varken benim kablo çalışmasından beri internetim yok internet ışığım kırmızı yanıyor ve turknet müşteri hizmetleri yarına ekip yönlendirebiliriz diyorlar arkadaşlar kutu içerisini böyle bırakıp gitmişler bu kutuya benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa teknik personeli beklemek zorunda mıyım telefonumun interneti bitmek üzere ne yapmalıyım
kutuya müdahale etme senin müdahale ettiğini anlarlarsa davalık olursun aman diyeyim. Bekle servisin gelmesini.

invy

80+ Bronze
o kırmızı ışık LOS Işığı oluyor bende ilk bağlattıgımda yaşadım ve arkadaşımda bağlattıktan 1 gün sonra o da yaşadı dandirik bir şey taktıklarında kırılıyor içindeki sen bişey yapamazsın Türknetin gelmesi lazım

VisnaSuyu

80+
Şikayetvar üzerinde konu açın dönüş sağlıyorlar.

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şikayetvar üzerinde konu açın dönüş sağlıyorlar.
binada tt fiberi de var bugün ekip göndermezlerse yarın hizmeti iptal edip tt geçeceğiz diye yazdım destek kaydına umarım işe yarar

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
agalar gelen giden olmadı yarın gelecekler mi bakalım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler