Neler Yeni

Pc açıldıktan 2 dk sonra görüntü gidiyor

Boss22

80+
Windows da ilk açılışta sağda çıkan uyarı, eğer anakartınız asus ise onun kontrol programını indirmeniz için çıkıyor onun ile alakası yok, ve ayrıca dediğiniz mantıklı geldi, windowsun oto kurduğu driver'de hata varsa siz internetsiz format atın ve en güncel driveri usb den kurun yine aynı sorunu yaşarsanız, muhtemelen üstteki arkadaşta olduğu gibi ekran kartında bir problem olabilir.
Şimdi windowsu tekrar kurdum anakart gigabyte AMD nin sitesinden rx6700 orj. Driveri indirdim adrenalin whql sürümü driveri kurunca görüntü gidiyor siyah ekran yiyorum güvenli modda açınca görüntü geliyor driver kaldırınca normal modda da görüntü geliyor ne zaman driveri kursam siyah ekran yiyorum ben bu driveri kuramayacaksam ne anladım bu işten ?

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
Şimdi windowsu tekrar kurdum anakart gigabyte AMD nin sitesinden rx6700 orj. Driveri indirdim adrenalin whql sürümü driveri kurunca görüntü gidiyor siyah ekran yiyorum güvenli modda açınca görüntü geliyor driver kaldırınca normal modda da görüntü geliyor ne zaman driveri kursam siyah ekran yiyorum ben bu driveri kuramayacaksam ne anladım bu işten ?
ekran kartı mefta.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
CPU fanı dönüyor ve kontrol ettim CPU ile ilgili bir sorun gozukmuyor. Ben şunu anlamiyorum bios açılıyor hatta USB ile format atmama izin veriyor bu kısımlarda ekran kartı fanları dönüyor ekrana görüntü geliyor. Biostan çıkınca veya format atıp Windows ekranı açılınca tam tarayıcıdan driveri indiriyorum (500 MB) 30 sn de indiriyor az daha beklese kuracağım tam indiriyor pat ekran gidiyor. Hdmı sinyal yok diyor ekran kartı fanları duruyor ama PC calismaya devam ediyor. Ekran kartını takarken takamadim mi ki gayet de taktım aslında PCI express slotunu açtım yukarıdan ayarlayıp güzelce oturttum vidalamasini yaptım 2 tane 8 lik güç kablosunu taktım mis gibi oldu zaten yapamasam hiç çalışmaz diye düşünüyorum başka konulara da baktım başka sitelere de baktım bu sorunu yaşayan insanlar net bir çözüm belirtmemis kimi driverdan diyor kimi ekran kartı yanmış diyor ben driver bile kuramadım ekran kartı yeni psu dan olsa 600 w 80+ ki sistem Max 200 250 watt çekiyor ilk defa bir sistemim oldu moral 0 ;)
Hocam benim bi arkadaş da aynısı oluyordu onun monitörü eskiydi yeni monitör alınca düzeldi ama sizin ki parçalardan dolayı gibi görünüyor iyi bir bilgisayarcıya götürebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,799
Üyeler
152,962
Son üye
Tuqess1
Top Bottom