Neler Yeni

PC Açılıyor Ama Görüntü Gelmiyor Sizce Neden?

mssfxwas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Yılmaz
Arkadaşlar merhaba daha önce de aynı sorundan muzdariptim ve gene başıma geldi. Az önce PUBG oynarken PC bir anda kapandı ve kendi kendine reset atmaya başladı sürekli. Ardından ben bilgisayarı tuşuna basılı tutarak kapattım ve açmaya çalıştığımda ekran gelmedi. Görüntü gelmediği anda kasanın içine baktığımda ışıklarının hafif sönüp geri geldiğini fark ettim. sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Bir öncekinde de gene PUBG de yaptı aynı sorunu. Öncekinde PSU'nun anakarta bağlanan güç girişini söküp taktığımda ekran gelmişti şimdi de RAM'leri söküp silgi ile sildiğimde ekran geldi.

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Yunus
Bilgisayar Özelliklerini yazar mısın?

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Yunus Kocabay
İşlemci soğutucuna bir bak termal macunu bitmiş olabilir birde prizlerini kontrol et yanmış olabilir

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Pala
ram veya ekran kartıdır knk

mssfxwas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ram veya ekran kartıdır knk
Ramleri dün memtest86 ile test ettim. Yaklaşık 6 saat sürdü ve bir sorun çıkmadı. Ekran kartını da occt ve funmark gibi testlere soktum ama onda da bir sorun çıkmamıştı. Psu'da problem olabilir mi?

• Beğen
Reaksiyonlar: Pala

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Pala
Ramleri dün memtest86 ile test ettim. Yaklaşık 6 saat sürdü ve bir sorun çıkmadı. Ekran kartını da occt ve funmark gibi testlere soktum ama onda da bir sorun çıkmamıştı. Psu'da problem olabilir mi?
olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,919
Üyeler
152,369
Son üye
wolancs
Top Bottom