Neler Yeni

Çözüldü✓ Pc açılmıyor islemci ve ram degistirmedim

alperennN

80+ Silver
Olmadi ustam ya :(
Hocam burdan mudahele etmem çok sağlıklı olmuyor orda olsam 100 kere tüm parçaları soktuydum sorunu bulduydum da elbette çözersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

HDD ssd PSU anakart işlemci ram ekran kartı görüntü kabloları bunlardan biri başka bir ihtimal yok

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Eren
Bios pilini sökün 5 dk bekleyin sonra yeniden takın

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Eren

hamzaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mamet
Hocam burdan mudahele etmem çok sağlıklı olmuyor orda olsam 100 kere tüm parçaları soktuydum sorunu bulduydum da elbette çözersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

HDD ssd PSU anakart işlemci ram ekran kartı görüntü kabloları bunlardan biri başka bir ihtimal yok
Allperen knk valla benim popom ram haric digerlerini sokmeye yemiyor dun islemci fanini soktum takamadim geri sinirden aglicaktim zarzor taktim

alperennN

80+ Silver
Allperen knk valla benim popom ram haric digerlerini sokmeye yemiyor dun islemci fanini soktum takamadim geri sinirden aglicaktim zarzor taktim
Kanka salla uğraşma yaa ben varya kasayı sana göstersem of of yalama olmadı diyeceğin yer yok çıkma vidalarla sabitledim onlar dan da bir kaçı yalama oldu falan filan

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Bilgisayarı kapatın, fişten çekin. BIOS pilini çıkarın ve 5 dakika bekleyin. Sonrasında takın ve sistemi çalıştırın. Bu şekilde BIOS'ta yaptığınız değişiklikler sıfırlanacaktır. Eğer kullanıyorsanız tekrar XMP açmayı unutmayın.

hamzaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mamet
Bilgisayarı kapatın, fişten çekin. BIOS pilini çıkarın ve 5 dakika bekleyin. Sonrasında takın ve sistemi çalıştırın. Bu şekilde BIOS'ta yaptığınız değişiklikler sıfırlanacaktır. Eğer kullanıyorsanız tekrar XMP açmayı unutmayın.
Usta senin ben sağ taşşağını yerim açıldı az öncede denemiştim 5dk bekleyip ozaman fiş takiliydi simdi oldu

hamzaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mamet
Yardım etmeye calisan herkesede teşkkür ederim

Top Bottom