Neler Yeni

PC ALANLAR NEDEN BU KADAR ÖLÜCÜ

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Veredestein
Boşta kalan sistemi ve parçalarını %30 daha uygun fiyata satsamda niye herkes pazarlık yapmaya çalışıyor?? Zaten uygun fiyatlı al geç ayrıca gereksiz meşguliyeti saymıyorum bile. Anladık TR de yaşıyosunuz 3. Dünya ülkesi vatandaşısınız ama bişeyin ederi neyse ver be kardeşim zaten sıfırından çok çok uygun…

Hasannio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan
:D satıcılar her ürünü yüzde 200 kar oranı ile sattığı için olabilir mi? burada kendi vatandaşını hor göreceğine ona bunu reva gören sistemi eleştirmelisin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Veredestein
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:D satıcılar her ürünü yüzde 200 kar oranı ile sattığı için olabilir mi? burada kendi vatandaşını hor göreceğine ona bunu reva gören sistemi eleştirmelisin.
Ben sistemi değil 2. El satıcısı zaten ucuza satıyor buna rağmen alıcılar genel ölücü siz nasıl anlamak istediyseniz öyle anlamışsınız tekrar okuyun isterseniz.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
muhammed samet
Ben sistemi değil 2. El satıcısı zaten ucuza satıyor buna rağmen alıcılar genel ölücü siz nasıl anlamak istediyseniz öyle anlamışsınız tekrar okuyun isterseniz.
İstersen 10 TL ye sat gene pazarlık yaparız hakkıdır çünkü o zmn sen de pazarlık payı birak

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
gymice
daha bugün 19k ya sattığım sisteme 15k ya ver bugün alayım diyen biri çıktı :D

Top Bottom