Neler Yeni

PC aldım Windows yükledim ses ve ağ yok

Bahacprz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Baha
Driverları yüklemediğin için çalıştırmıyor bilgisayar interneti, sesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet driver'ı hiç olmadığı için internete hiçbir şekilde bağlayabileceğini sanmıyorum usb ye farklı bir yerden driverları atıp kurması gerekli
Denemekte fayda var belki başka sorun olabilir.

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
Format atınca düzelecek mi

Evde notebook var USB ye ne atayım şimdi Allah için biriniz yazsın anakart biostar h410mh S2 ekran kartı inno 3 d GTX 1650 OC tw2

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Format atınca düzelecek mi

Evde notebook var USB ye ne atayım şimdi Allah için biriniz yazsın anakart biostar h410mh S2 ekran kartı inno 3 d GTX 1650 OC tw2
Format değil driver ile alakalı bir durum yüksek ihtimal aynı anakarta sahibiz hatta aynı bilgisayara büyük ihtimal game garajdan aldıysan :) Bakıp atacağım link

Linkteki siteden chipset, onboard lan ve onboard audio driverlarını indirip notebookundan usb ye atıp, yeni bilgisayarına takıp onları yüklemelisin daha sonra sorunun çözülecektir inşallah. Yeni bilgisayarın da hayırlı olsun güle güle kullan muhtemelen aynı bilgisayara sahibiz. @YunusEmre/07

Son düzenleme:

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
Format değil driver ile alakalı bir durum yüksek ihtimal aynı anakarta sahibiz hatta aynı bilgisayara büyük ihtimal game garajdan aldıysan :) Bakıp atacağım link

Linkteki siteden chipset, onboard lan ve onboard audio driverlarını indirip notebookundan usb ye atıp, yeni bilgisayarına takıp onları yüklemelisin daha sonra sorunun çözülecektir inşallah. Yeni bilgisayarın da hayırlı olsun güle güle kullan muhtemelen aynı bilgisayara sahibiz. @YunusEmre/07
Ya lütfen yardım et ınstagram var sa dm den yaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Özer
dostum selam. az önce aynı sorunu kendim yaşadım ve çözdüm. şimdi telefonundan anakartının marka modelini yanına da chipset driver yazıyorsun. mesela benımkı 'asus h510m k chipset driver' bunu yazınca karşına anakart ismi ve support yani destek sayfası cıkıyor. oradan lan deiverını telefonuna indir. ondan sonra ındırdıgın dosyayı bilgisayarına at ve setup kur. işlem bu kadar.

Ladidadi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ulaş
USB ile telefonu bağla.AĞ paylaşımından USB ile internet paylaşımını açıp sürücüleri yüklemeyi dene.
En mantıklısı bu yöntem.Ama arkadaş tam anlayamamış galiba bunun ne anlama geldiği ile ilgili.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
En mantıklısı bu yöntem.Ama arkadaş tam anlayamamış galiba bunun ne anlama geldiği ile ilgili.
İnternet driverı olmadan öyle de bağlayabileceğini sanmıyorum ikinci bilgisayarı varmış oradan usb ile yapacak yardımcı oluyorum arkadaşa şuan

Aether

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aether Parker

Aynı sorunu yaşıyorum. Aynı anakartta. Ama onborad lan ı indirdiğimde intel219 dosyasını indiriyor ve içinde ne kadar arasam arıyım lan'ı bulamıyorum bu yüzdende interenete bağlanamıyorum diğerlerinde bir sıkıntı çıkmadı. Yardım eder misiniz.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Aynı sorunu yaşıyorum. Aynı anakartta. Ama onborad lan ı indirdiğimde intel219 dosyasını indiriyor ve içinde ne kadar arasam arıyım lan'ı bulamıyorum bu yüzdende interenete bağlanamıyorum diğerlerinde bir sıkıntı çıkmadı. Yardım eder misiniz.
Intel219>APPS>SETUP>SETUPBD>Winx64>SetupBD.exe 'yi kurun düzelecektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,946
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik
Top Bottom