Neler Yeni

pc bazı yüksek gereksinimli oyunları açarken oyun hata vermeden kapanıyor

emrekuru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emrekuru
1 buçuk yıldır falan kullanıyorum ilk defa böyle bi durumla karşılaşıyorum son 4 gündür yüksek gereksinimli oyunları açarken kapanıyor mesela rdr açıyorum lobi ekranı açılıyo hikaye diyorum yükleniyo tam oyun açılacakken kapanıyor, lol valorant gibi oyunlarda arkada fazla uygulama açmadığım sürece kapanmıyor sizce sebebi nedir ? bu arada sıcaklıklarda problem yok

İŞLEMCİ:
AMD Ryzen 5 5500 4.20 Ghz 6 Çekirdek 19MB AM4 7nm İşlemci

EKRAN KARTI:
ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı

RAM:
16gb DDR4 3200 MHz

SSD:
WD SN570 500GB Blue GEN3X4 M.2 SSD 3500MB Okuma / 2300MB Yazma
PSU:
FSP HYPER H3-550 80+ PRO 550W Güç Kaynağı

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Burhan Bey
Oyunu açtığınızda sistem bileşenlerinin, özellikle işlemci ve ekran kartı, değerlerini kontrol edin. Sıcaklıklar normal diye yazmışsınız ama kullanım, güç, frekans bilgilerini de kontrol edin. Sisteminiz fena bir sistem değil, sadece oyunlarda mı böyle bir sorun yaşıyorsunuz? Bios ve diğer sürücülerinizi güncel tutmaya çalışın.

emrekuru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emrekuru
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1718888575849.png

mesela bugünde böle bi error aldım valorant oynuyodum hiç bir sıkıntı falan yok fps de sıcaklıklarda, ama frekansa falan bakmadım, arkada dc açtım chrome açtım oyun kapandı böle bişi geldi
Oyunu açtığınızda sistem bileşenlerinin, özellikle işlemci ve ekran kartı, değerlerini kontrol edin. Sıcaklıklar normal diye yazmışsınız ama kullanım, güç, frekans bilgilerini de kontrol edin. Sisteminiz fena bir sistem değil, sadece oyunlarda mı böyle bir sorun yaşıyorsunuz? Bios ve diğer sürücülerinizi güncel tutmaya çalış
Mesaj otomatik birleştirildi:

1718889208268.png

bir şey daha merak ettim fazla anlamıyorum pc boştayken saathızının böle olması normalmi

Son düzenleme:
Top Bottom