Neler Yeni

PC bir anda çok yavaşladı neden

fatih226

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
fatih can demir
Bilgisayarı açtığım herhangi bir defa gibiydi fakat açıldığında yıl 5523 olarak gözükmekte ve bilgisayar ölesiye yavaşlamış biçimdeydi ve de cpu kullanımı 100% idi nedenin bilen varsa yardımcı olabilirse bir virüs mü yoksa bilgisayarın kafa yanmasımı anlayamadım.

Not :Windows 11 home +casper excalibur g900 gtx 3060 intel i7 11600H

qbaran11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
baran yolcu
virüs olma ihtimali çok yüksek öncelikle en çok cpu kullanan program ne bize onu söyleyebilirmisin
sonra pc de yüklü olan win defender hariç bir programla tarama yap herhangi bir program yoksa bıraktığım linkteki eset tek seferlik taramayı indirip tam tarama yap ve virüs hile programı vs. ne varsa ortaya çıkacaktır
eset tek seferlik tarama:https://www.eset.com/tr/home/online-scanner/

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Cengiz
Bilgisayarı açtığım herhangi bir defa gibiydi fakat açıldığında yıl 5523 olarak gözükmekte ve bilgisayar ölesiye yavaşlamış biçimdeydi ve de cpu kullanımı 100% idi nedenin bilen varsa yardımcı olabilirse bir virüs mü yoksa bilgisayarın kafa yanmasımı anlayamadım.

Not :Windows 11 home +casper excalibur g900 gtx 3060 intel i7 11600H
virüs olma ihtimali çok yüksek öncelikle en çok cpu kullanan program ne bize onu söyleyebilirmisin
sonra pc de yüklü olan win defender hariç bir programla tarama yap herhangi bir program yoksa bıraktığım linkteki eset tek seferlik taramayı indirip tam tarama yap ve virüs hile programı vs. ne varsa ortaya çıkacaktır
eset tek seferlik tarama:https://www.eset.com/tr/home/online-scanner/
Arkadaşın Dediği Doğru Fakat Ben Eset Yerine Kaspersky Kurmanızı Tavsiye Ederim Ve Çok Önemli Birşeyiniz Yoksa Format Atmak Sorunu Kökten Çözecektir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,175
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom