Neler Yeni

Pc bir anda kasmaya başladı

sipage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sipage
merhaba arkadaşlar dün en son fifa 24 oynuyodum hic bi sıkıntı yok kasma donma vs gece 2-3 gibi kapadım bugün 17.00 da ilk kez açtım ve pcde inanılmaz bi kasma var fifa 24 vs baya kasmaya başladı güncelleme v.s yaptım ama garip bi şekilde masaüstü bile kasıyor sorun neyle alakalı olabilir nedir yardımcı olabilir misiniz.
EKRAN KARTI: RX 6700XT
İŞLEMCİ : 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F 2.50 GHz
RAM : 32 GB
SSD : 512 GB
Windows 11

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Arda Can Demirbaş
Hocam bende de bir ara böyle bir sorun olmuştu Windows'u yeniden yükleyince düzelmişti. Veya en son bir şey kurduysanız geri kaldırın en son kurduğunuz şeyi bu da bir çözüm.

sipage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sipage
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende de bir ara böyle bir sorun olmuştu Windows'u yeniden yükleyince düzelmişti. Veya en son bir şey kurduysanız geri kaldırın en son kurduğunuz şeyi bu da bir çözüm.
şimdi 2 gün önceye alıyorum pcyi düzelmezse sıfırlıcam direkt durduk yerde olması inanılmaz garip

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Arda Can Demirbaş
şimdi 2 gün önceye alıyorum pcyi düzelmezse sıfırlıcam direkt durduk yerde olması inanılmaz garip
Olabilir hocam alın belki düzelebilir. Sistem geri yükleme kendisi sağlam olduğu sürece çok bilgisayarı kurtardı.

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Arda Can Demirbaş
düzelmedi hocam sıfırlıyorum direkt
Tamam hocam ama sıfırlamak yerine Windows'u yeniden kurmayı deneseydiniz en azından verilerden olmayıp sıfırlardınız.

sipage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sipage
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam hocam ama sıfırlamak yerine Windows'u yeniden kurmayı deneseydiniz en azından verilerden olmayıp sıfırlardınız.
yok hocam düzelme olmadı, dün gece pcyi kapatıp fişini çekmiştim bundan sonra oldu alakası olabılır mı ?

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Arda Can Demirbaş
yok hocam düzelme olmadı, dün gece pcyi kapatıp fişini çekmiştim bundan sonra oldu alakası olabılır mı ?
Format attığınız halde hala sıkıntılı ise içerisindeki parçalardan birisi bozulmuş olabilir bir bilgisayarcıya götürün derim.

Garipbirfizikci

80+ Bronze
hdmi kablosunu tak çıkart dostum bende de bazen oluyordu hala daha oluyor monitörüm biraz nazlanıyor artık senin de başına böyle bir şey gelmiş olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,158
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom