Neler Yeni

pc bir anda kendini yenden başlatıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
i7 3770k
gıgabyte ga-h62-m-ds2 rev 3.0
4gb ram
everest 460W psu
bikeresinde valorantta bir anda kendini yeniden başlatmıştı şimdide obs ile kayıt alırken ve gta san oynarken olduçok fazla olmuyo ama araştırdığımda psu yetersizliğinden olduğunu gördüm ama bence gayet yeterli 460w sizce neden kaynaklı

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,917
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
RAM yuvasını kontrol edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
psu kaynaklı olabilir bendede rdr 2 oynarken reset atıyordu benim odam banyo ile yan yana banyoda ısıtıcı çalışırken benim odaya elektrik az geliyor öyle çözdüm sana önerim farklı priz dene veya psu degiş

Crystal*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emir Geyik
i7 3770k
gıgabyte ga-h62-m-ds2 rev 3.0
4gb ram
everest 460W psu
bikeresinde valorantta bir anda kendini yeniden başlatmıştı şimdide obs ile kayıt alırken ve gta san oynarken olduçok fazla olmuyo ama araştırdığımda psu yetersizliğinden olduğunu gördüm ama bence gayet yeterli 460w sizce neden kaynaklı
Psu gayet yeterli işlemcinizin ısınma durumuna baktınız mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Psu gayet yeterli işlemcinizin ısınma durumuna baktınız mı ?
hemen stres testine sokup bakıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

RAM yuvasını kontrol edin.
yuvayı değiştirdim pc kendini durmadan yeniden başlatıyo

kurtarmaya atıyo sonra

en fazla win başlatma ekranına geldim biosa vesayre giriyo

Crystal*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emir Geyik
hemen stres testine sokup bakıyorum

yuvayı değiştirdim pc kendini durmadan yeniden başlatıyo

kurtarmaya atıyo sonra

en fazla win başlatma ekranına geldim biosa vesayre giriyo
genelde 3 sorundan kaynaklanır benim bildiğim ya işlemcin güzel soğumuyordur fan da bi sıkıntı vardır ve pc kendisini işlemciyi soğutmak ve yakmamak için kendini kapatır.
2.Psu yetersizliğinden güc yeterli dağıtılamaz ve pc zarar görmemek için kendini kapatır
3.Ram'in ağız kısmında sorun olabilir bir silgi yardımıyla ( okul silgisi ) sağını ve solunu yavaşça birkaç kere sildikten sonra tekrar takıp açmayı dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
en fazla hoş geldiniz kısmına geliyo
20231223_195453.jpg

genelde 3 sorundan kaynaklanır benim bildiğim ya işlemcin güzel soğumuyordur fan da bi sıkıntı vardır ve pc kendisini işlemciyi soğutmak ve yakmamak için kendini kapatır.
2.Psu yetersizliğinden güc yeterli dağıtılamaz ve pc zarar görmemek için kendini kapatır
3.Ram'in ağız kısmında sorun olabilir bir silgi yardımıyla ( okul silgisi ) sağını ve solunu yavaşça birkaç kere sildikten sonra tekrar takıp açmayı dene
genelde oyun oynarken oluyo şu an pcyi açtım stres testleri vesayre yaptım sorun yok gibi

Crystal*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emir Geyik
en fazla hoş geldiniz kısmına geliyo
Alıntıyı görüntüle

genelde oyun oynarken oluyo şu an pcyi açtım stres testleri vesayre yaptım sorun yok gibi
ekran kartı da fazla ısınıyor olabilir oyun içinde benim tahminim işlemci veya ekran kartı ısınmasından kaynaklı bir kapanma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
ekran kartı da fazla ısınıyor olabilir oyun içinde benim tahminim işlemci veya ekran kartı ısınmasından kaynaklı bir kapanma sorunu
ekran kartım yok ve işlemcimide kontrol ettim

ana karttan şüpeliyim ben

pc durmadan bipliyor üst üste bu ana kart ağrızası demek şimdide açılıyo fanlar az bişey dönüyo kapanıyo ana kartın neresinde acaba sorun

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,837
Üyeler
142,473
Son üye
Adamınbiri
Top Bottom