Neler Yeni

PC ÇALIŞIYOR AMA EKRANA GÜÇ GİTMİYOR

eeness0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Enes Faruk Kaya
EKRAN KARTI : ASUS DUAL 4070 SUPER
İŞLEMCİ: RYZEN 5 7600
RAM : CORSAİR 32GB CL 30
GÜÇ KAYNAĞI : ASUS PRİME 750 W GOLD
HAVA SOĞUTUCU : THERMALRİGHT PHANTOM SPİRİT

Dün gece valoramt oynarken hiç bir sorun yoktu işlemci 65 70 derece görüyordu. Dedim işlemcinin termal macununu yeniliyim yeniledim . Kasa çalışıyor hicbirseye güç gitmiyor sorun ne olabilir ram çıkar tak denedim olmadı

Shourd

80+ Silver
EKRAN KARTI : ASUS DUAL 4070 SUPER
İŞLEMCİ: RYZEN 5 7600
RAM : CORSAİR 32GB CL 30
GÜÇ KAYNAĞI : ASUS PRİME 750 W GOLD
HAVA SOĞUTUCU : THERMALRİGHT PHANTOM SPİRİT

Dün gece valoramt oynarken hiç bir sorun yoktu işlemci 65 70 derece görüyordu. Dedim işlemcinin termal macununu yeniliyim yeniledim . Kasa çalışıyor hicbirseye güç gitmiyor sorun ne olabilir ram çıkar tak denedim olmadı
acemi değilsinizdir belki yinede sorim psuyu kontrol ettiniz mi kablolarda bi sorun varmı veya psu açıkmı acı bi deneyimdi ama olabiliyor böyle şeyler .d neyse soğutucuyu düzgün taktınız mı ve işlemciye macun sürerken farklı parçaları çıkar tak yaptınız mı yaptıysanız hepsini düzgün taktınız mı

eeness0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Enes Faruk Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
acemi değilsinizdir belki yinede sorim psuyu kontrol ettiniz mi kablolarda bi sorun varmı veya psu açıkmı acı bi deneyimdi ama olabiliyor böyle şeyler .d neyse soğutucuyu düzgün taktınız mı ve işlemciye macun sürerken farklı parçaları çıkar tak yaptınız mı yaptıysanız hepsini düzgün taktınız mı
düzgünce geri taktım hiçbir parçaya dokunmadim çalışan sistem durduk yere görüntü vermiyor klavye mouse ışığı yanmıyor ne yapacam ya

Shourd

80+ Silver
düzgünce geri taktım hiçbir parçaya dokunmadim çalışan sistem durduk yere görüntü vermiyor klavye mouse ışığı yanmıyor ne yapacam ya
çalışam sistem derken psuya anakarta güç geliyormu kasanın fanlar dönüyormu ekrana bios ekranı geliyor mu? yada bi hata vb bişi

eeness0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Enes Faruk Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çalışam sistem derken psuya anakarta güç geliyormu kasanın fanlar dönüyormu ekrana bios ekranı geliyor mu? yada bi hata vb bişi
Knka fanlar dönüyor isiklar yaniyor ekran kartı fanı dönüyor ne klavyeye ne mouse ne monitore güç gelmiyor

epalo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Durmuş T.
Klavye mouse a bile güç gelmiyorsa post aşamasını bile geçemiyor bıos sıfırlayın anakartınızın gücünü kesip bıos pilini çıkarın güç tuşuna basılı tutun biraz sonra bırakın beş dakka sonra geri takın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,472
Üyeler
155,427
Son üye
RoverGonna
Top Bottom