Neler Yeni

Pc çalışmıyor sorun anakartta mı psu da mı?

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yiğit Karakuş
Sistemim daha önceden gayet rahat çalışıyordu. Sistemime ekstra bir işlemci ve ekran kartı aldım kart çalışmadı bende sorunun kartta olduğunu düşündüm ama aklıma biosu güncellemek gelmedi neyse bu sorunları halletim kart falan çalışıyor. Ama şöyle şu an pc hiç çalışmıyor sorunumun psu da mı yoksa anakartta mı olduğunu nereden anlatım yani bilgisayarcıya götürüceğim (güvendiğim biri) o sorunu anlayabilir mi? Tuşa bastığım zaman kasa fanları falan dönmüyor psu nun da fanı dönmüyor sorun psu da mı anakartta mı?

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Ramlari ekran kartini çıkarıp taksana bi

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
emre yokuş
çift ram varsa tek takıp dene, anakartta onboard grafik işlemcisi varsa ekran kartını sök onboarddan görüntü almayı dene

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çift ram varsa tek takıp dene, anakartta onboard grafik işlemcisi varsa ekran kartını sök onboarddan görüntü almayı dene
Ya önceki sistemim yani bu ekran kartı ve işlemciyi almadan önce apu işlemci kullanıyordum. Şu an zaten hiçbir şekilde çalışmıyor yani ekran kartı ve işlemci takılı değil şu an apu işlemci takılı ve pc hiç çalışmıyor. Herhangi bir şekilde görüntü alamıyorum. Bence sorun psu da yani fanları falan çalışmıyor normalde psunun üstündeki fanları dönüyor mu bilmiyorum ama şu an dönmüyor.

Top Bottom