Neler Yeni

PC çok sesli çalışıyor görüntü yok.

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana
Merhabalar, bilgisayarım normal bir şekilde çalışıyordu CS:GO'yu açtım ve daha sonra ekran aniden gitti ve fanlar tüm gücüyle çalışmaya başladı. Bilgisayarı düğmesinden kapatmak zorunda kaldım ve tekrardan açtığımda yine ekran yoktu ve tüm güçte çalışıyordu. 5 10 dakika öncesine kadar bu problem yoktu. Sorun neden dolayı kaynaklanmış olabilir yardımcı olun lütfen.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Merhabalar, bilgisayarım normal bir şekilde çalışıyordu CS:GO'yu açtım ve daha sonra ekran aniden gitti ve fanlar tüm gücüyle çalışmaya başladı. Bilgisayarı düğmesinden kapatmak zorunda kaldım ve tekrardan açtığımda yine ekran yoktu ve tüm güçte çalışıyordu. 5 10 dakika öncesine kadar bu problem yoktu. Sorun neden dolayı kaynaklanmış olabilir yardımcı olun lütfen.
Benim aklıma cpu sıcaklığı geliyor. Anlık takip ediyor musunuz kullanımları ısıları falan. İşlemciniz ne

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim aklıma cpu sıcaklığı geliyor. Anlık takip ediyor musunuz kullanımları ısıları falan. İşlemciniz ne
İşlemcim çok eski bir işlemci intel dual core E5200, termal macunu yeni değiştirdim. Isınma gibi bir sorunu normalde zaten yok kaliteli termal macun sıktım ısınmıyor.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
İşlemcim çok eski bir işlemci intel dual core E5200, termal macunu yeni değiştirdim. Isınma gibi bir sorunu normalde zaten yok kaliteli termal macun sıktım ısınmıyor.
Msi afterburner kullanıyor musunuz anlık sistem durumunu izliyor musunuz

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
ramleri tek tek deneyin slotlarını değiştiripde deneyin bios sıfırlamayı deneyin işlemcinizde dahili gpu varsa ondan görüntü almaya çalışın ekran kartını çıkararak.

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana
ramleri tek tek deneyin slotlarını değiştiripde deneyin bios sıfırlamayı deneyin işlemcinizde dahili gpu varsa ondan görüntü almaya çalışın ekran kartını çıkararak.
İşlemcimde dahili GPU yok ek olarak 10 15 dakikadır bekliyorum şu anda ve hala yüksek sesli çalışıyor ne görüntü geliyor ne bir şey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Msi afterburner kullanıyor musunuz anlık sistem durumunu izliyor musunuz
Anlık sistem durumunu incelediğimde en son baktığımda boşta 30 un üstü görmüyordu işlemcim

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
İşlemcimde dahili GPU yok ek olarak 10 15 dakikadır bekliyorum şu anda ve hala yüksek sesli çalışıyor ne görüntü geliyor ne bir şey.
yazdığım diğer yöntemleri denediniz mi? ayrıca bilgisayar bios'a giriyor mu bios giriyorsa windows çökmüş olabilir

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana
yazdığım diğer yöntemleri denediniz mi? ayrıca bilgisayar bios'a giriyor mu bios giriyorsa windows çökmüş olabilir
Biosa girmiyor komple No Signal hatası ama VGA kablomda vs. sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bios ekranı VS. hiçbirşey çıkmıyor. Direkt No Signal, aynı kablo hatası gibi.

Top Bottom