Neler Yeni

PC de bir sıkıntı var ama çözemedim.

wearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
huseyın
4070 5600 kullanıyorum sistemimde anlamadığım bir şekilde fps düşüşü var eskiden de oluyordu bazen driver değişince düzeliyordu ama şimdi düzelmiyor da gta v de şehir içi 70-60 fpsleri görüyorum bu sistemle bu fps saçma bence yardımcı olursanız sevinirim ne yapacağımı bilemedim

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
ozan başaran
hocam psunuz yeterli mi? minimum 500-550w psu gerekir o sisteme. anakartınız ile raminiz uyumlu mu? eğer uyumlu değillerse böyle sorunlar yaşayabilirsiniz

wearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
huseyın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam psunuz yeterli mi? minimum 500-550w psu gerekir o sisteme. anakartınız ile raminiz uyumlu mu? eğer uyumlu değillerse böyle sorunlar yaşayabilirsiniz
650w psu anakartta yeterli zaten yeni başladı bu sorun normaldi önceden o yüzden parçaların uyumuyla ilgili sıkıntı yok diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca ben pc yi windowsdan sıfırlamıştım onun bir etkisi varmıdır acaba temiz kurulum falan atsam düzelirmi ama sorun driverle alakalı gibi duruyor çünkü oyunlarda cpu gpu kendini kullanmıyor

Son düzenleme:
Top Bottom