Neler Yeni

Pc de Fifa21 ve Forza horizon 4 için gamepad önerisi

TidalX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şogen
Sürekli olarak fifa21 ve forza 4 oynuyorum arada sırada rdr2 giriyorum genelde. Xbox one kolum kırıldı ve yenisinin fiyatları uçmuş olduğu için alamıyorum. Bütçem max 200-220tl. Her yerde satılan yan sanayi kablolu xbox 360 kolu mu alayım, yoksa letgoda 175tlye Logitech f710 buldum onu mu alayım? Ben ergonomi ve rahatlık açısından xbox kolu hastasıyım bu arada f710 u alasım gelmiyor yapısından dolayı. Birde ps4 kolları ds4 programı ile pcye bağlanıyormuş, bende 200-250 tl bandında bir çok sitede v2 ps4 kolu buldum ama bir kaç yerde gördüğüm kadarıyla ds4 programının çalışması için kolun orjinal olması gerektiğini yazmışlar bu konu hakkında bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi? Sahte ps4 kolunu ds4 programı ile pcye bağlayıp kullanan arkadaşlar varsa kolu aldığı satıcının ürünün linkini atarlarsa çok sevinirim.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TidalX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şogen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xbox one kolunun yenisini alamadığım ve diğer kollar hakkında bilgim olmadığı için yardım bekliyorum.Xbox 360 kolunu daha önce uzun yıllar kullandım, benim için önemli olan fifa 21 deki joystick rahatlığı ve forza horizon 4 te tetiğe ne kadar basarsan o kadar gaz vermesi vs vs. Önceliğim bu 200tlye satılan ps4 kollar pcye sorunsuz bağlanıyorsa o olacak ondan sonra xbox 360 kolu ve gelen yorumlara göre son olarakta 2.el f710.

rtx 3090

80+ Silver
Sürekli olarak fifa21 ve forza 4 oynuyorum arada sırada rdr2 giriyorum genelde. Xbox one kolum kırıldı ve yenisinin fiyatları uçmuş olduğu için alamıyorum. Bütçem max 200-220tl. Her yerde satılan yan sanayi kablolu xbox 360 kolu mu alayım, yoksa letgoda 175tlye Logitech f710 buldum onu mu alayım? Ben ergonomi ve rahatlık açısından xbox kolu hastasıyım bu arada f710 u alasım gelmiyor yapısından dolayı. Birde ps4 kolları ds4 programı ile pcye bağlanıyormuş, bende 200-250 TL bandında bir çok sitede v2 ps4 kolu buldum ama bir kaç yerde gördüğüm kadarıyla ds4 programının çalışması için kolun orjinal olması gerektiğini yazmışlar bu konu hakkında bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi? Sahte ps4 kolunu ds4 programı ile pcye bağlayıp kullanan arkadaşlar varsa kolu aldığı satıcının ürünün linkini atarlarsa çok sevinirim.

https://www.vatanbilgisayar.com/f310-gamepad.html buna bak derim bence ikinci el alma hatta ben vatana baktım sen hb de falan daha ucuza bulabilirsin

TidalX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şogen

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-
Yurtdışından derken nasıl oluyor çok iyi fiyatı. Ürün geç falan mı geliyor ?

konuya uzağım ancak cevaplamak istedim, evet daha uzun sürede geliyor(yine de aliexpressten vs. çok daha kısa sürede gelir diye düşünüyorum) ve oradaki fiyat vergiler dahil mi bence bi araştırmalısınız

TidalX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şogen
konuya uzağım ancak cevaplamak istedim, evet daha uzun sürede geliyor(yine de aliexpressten vs. çok daha kısa sürede gelir diye düşünüyorum) ve oradaki fiyat vergiler dahil mi bence bi araştırmalısınız
Küçük bir araştırma yaptım son ödeme adımında vergi ekliyor az bir miktar sadece kargo süresi 2 haftadan az sre diyor ama mesela 275tl lik one kolunun satıcısına baktım aliexpressteki bir satıcı demekki sadece aracılık yapıyor ama ürünlerde açıklama vs hiç bir şey yok güvenemedim.

rtx 3090

80+ Silver
Hocam den okuduğumda vergi yoktu ama yine de detaylıca araştırın
Hepsiburada olacak o
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küçük bir araştırma yaptım son ödeme adımında vergi ekliyor az bir miktar sadece kargo süresi 2 haftadan az sre diyor ama mesela 275tl lik one kolunun satıcısına baktım aliexpressteki bir satıcı demekki sadece aracılık yapıyor ama ürünlerde açıklama vs hiç bir şey yok güvenemedim.

O zamn tamam sabah bakrım

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-

hepsiburadada paranız güvence altındadır, bir sorun olacağını düşünmüyorum. Ancak mal kötü çıkarsa iade işlemi (var mı bilmiyorum) sizi çok uğraştırır gibi

TidalX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şogen
Şu hepsiburada daki 200 tl lik ps4 kollarından alıp pc de kullanan birisi yok mu arkadaşlar :)

TidalX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şogen
hepsiburadada paranız güvence altındadır, bir sorun olacağını düşünmüyorum. Ancak mal kötü çıkarsa iade işlemi (var mı bilmiyorum) sizi çok uğraştırır gibi
O yüzden diyorum zaten yani ürünün sadece fotosu var bir tane bilgi vs yok iadeyle vs uğraşmamak için yoksa biliyorum hbden hiç olumsuz bir alışveriş yapmadım daha.

Top Bottom