Neler Yeni

Pc durduk yere donup kendini yeniden başlatıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Eren Kuzu
Arkadaşlar buna benzer bir konu açmıştım şimdi de üstüne kendini yeniden başlatma eklendi sorunu daha çok açıklayacak olursam şu şekilde : Bazen kısa oyun klipleri alıyorum pcde ve bunları izlerken pc kendi kendine donuyor herhangi bir tuş kombinasyonu çalışmıyor ben de mecburen res tuşuna basıp yeniden başlatıyorum(artık ben basmadan pc kendini yeniden başlatıyor). Buna ek olarak daha çok son zamanlarda olan bir şey 1-2 oyunda bir problem yokken pc kendi kendine donuyor ve yine aynı problem. Size sormak istediğim format atsam düzelir mi ? Herhangi bir parçada problem varsa hangisi olabilir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

upupup

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
benzer bir sorunu ben yaşıyorum , oyun oynuyorum takılıyorum hiç bir sorun yok Netflix e ilk girdiğimde film açtığımda ekranlar gidiyor bir süre 1 dakika sonra geri geliyor hafifden donma oluyor düzeliyor anlam veremedim :ROFLMAO:

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Eren Kuzu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benzer bir sorunu ben yaşıyorum , oyun oynuyorum takılıyorum hiç bir sorun yok Netflix e ilk girdiğimde film açtığımda ekranlar gidiyor bir süre 1 dakika sonra geri geliyor hafifden donma oluyor düzeliyor anlam veremedim :ROFLMAO:
Hocam bende direkt pc kendini yeniden başlatıyor oyunun ortasında anlamlandıramadım bir türlü. Format atmayı düşünüyorum. Donanımsal bir problem varsa da bilebilsem ona göre hareket edeceğim.

Hocam bende direkt pc kendini yeniden başlatıyor oyunun ortasında anlamlandıramadım bir türlü. Format atmayı düşünüyorum. Donanımsal bir problem varsa da bilebilsem ona göre hareket edeceğim.
Daha doğrusu yukarıda açıkladığım gibi ilk başta donuyor hiçbir tuş çalışmıyor sonra kendi kendine yeniden başlatıyor.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Daha doğrusu yukarıda açıkladığım gibi ilk başta donuyor hiçbir tuş çalışmıyor sonra kendi kendine yeniden başlatıyor.
deneyin düzelirse bilgilendirirsiniz buradan

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Eren Kuzu
Tamamdır hocam düzelme olursa bilgilendiririm.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,449
İsim
Emre Zengin
Arkadaşlar buna benzer bir konu açmıştım şimdi de üstüne kendini yeniden başlatma eklendi sorunu daha çok açıklayacak olursam şu şekilde : Bazen kısa oyun klipleri alıyorum pcde ve bunları izlerken pc kendi kendine donuyor herhangi bir tuş kombinasyonu çalışmıyor ben de mecburen res tuşuna basıp yeniden başlatıyorum(artık ben basmadan pc kendini yeniden başlatıyor). Buna ek olarak daha çok son zamanlarda olan bir şey 1-2 oyunda bir problem yokken pc kendi kendine donuyor ve yine aynı problem. Size sormak istediğim format atsam düzelir mi ? Herhangi bir parçada problem varsa hangisi olabilir ?

upupup
RAM'lerin yerini değiştir bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Eren Kuzu
RAM'lerin yerini değiştir bakalım.
Değiştirdim hocam biraz kullanınca durumu bildireceğim tekrardan. Bu arada bu donmalar oyun olarak f1 22 ayrıca klip izlerken oluyor. Bunlar dışında forza 4, valorant, cs2'de oynuyorum onlarda problem yok.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,449
İsim
Emre Zengin
Değiştirdim hocam biraz kullanınca durumu bildireceğim tekrardan. Bu arada bu donmalar oyun olarak f1 22 ayrıca klip izlerken oluyor. Bunlar dışında forza 4, valorant, cs2'de oynuyorum onlarda problem yok.
Windows arama kısmına grafik ayarları yazıp gelen ekranın fotoğrafını atar mısın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Eren Kuzu

Ekler

• Screenshot 2023-10-04 180252.jpg
    Screenshot 2023-10-04 180252.jpg
    65.4 KB · Hit: 55

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,086
İsim
uwu

upupup

BNDE DE BENZER BİRŞEY VAR pc ile oyun oynarken gram kasmıyor ama bazen (sıklaştı) youtubeye fln bakarken donuyor ama oyunda sıkıntı yok mausu hareket ettirince bip sesi geliyor kulaklıktan ama kasadan gelmiyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,449
İsim
Emre Zengin

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,261
İsim
C Ş
Gariptir ki bende de durduk yere bir anda donma olmaya başladı son zamanlarda. Hiçbir şey yokken normal kullanımda bir anda ekran sabit kalıyor ne fare ne klavye hiçbir tuş çalışmıyor. Aynı şekilde disk kullanımı da hiç olmuyor disk kullanım ışığının yanıp sönmesinden bunu anladım. Acaba son windows güncellemelerinden biri hatalı mıydı?

Top Bottom