Neler Yeni

Çözüldü✓ PC EKRAN KARTINI GÖRMÜYOR

BallyG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hamza kartal
Arkadaşlar merhaba işlemci 14700k ekran kartı 4070ti bugün kurulum yaptım 2 monitörümüde hem dp hem hdmi ile ekran kartına bağlamaya çalışıyorum ancak görmüyor.
anakart hdmi olan monitörü sorunsuz bir şekilde görüp işlemci ile görüntü verebiliyor.
ekran kartının ışıkları yanıyor bu yüzden tam oturmadığını falan düşünmüyorum veya kablolarda bir sıkıntı olacağınıda düşünmüyorum zaten çıkartıp taktım.
ekran kartının fanları sorunsuz bir şekilde dönüyor.
NVDIA geforce experience ekran kartını görmüyor.
ayrıca daha önceden bu ekran kartı ve ssd yi kullanıyordum o yüzden sistemde driver ı da yüklü

bilenler destek olsun lütfen...

BallyG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hamza kartal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba işlemci 14700k ekran kartı 4070ti bugün kurulum yaptım 2 monitörümüde hem dp hem hdmi ile ekran kartına bağlamaya çalışıyorum ancak görmüyor.
anakart hdmi olan monitörü sorunsuz bir şekilde görüp işlemci ile görüntü verebiliyor.
ekran kartının ışıkları yanıyor bu yüzden tam oturmadığını falan düşünmüyorum veya kablolarda bir sıkıntı olacağınıda düşünmüyorum zaten çıkartıp taktım.
ekran kartının fanları sorunsuz bir şekilde dönüyor.
NVDIA geforce experience ekran kartını görmüyor.
ayrıca daha önceden bu ekran kartı ve ssd yi kullanıyordum o yüzden sistemde driver ı da yüklü

bilenler destek olsun lütfen...
Güncel..

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,614
İsim
uwu
@Emmree hocamız yardımcı olabilir

BallyG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hamza kartal
ek bilgi olarak daha önce sistemim amd idi ve pc ye kişisel dosyaları koruma modunda program ve driverları kaldıracak şekilde format attım acaba tam format mı istiyor? usb driver ım olmadığı için dosyalarımı yedekleyemiyorum ama tam format gerekiyorsa usb alacağım..

BallyG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hamza kartal
Arkadaşlar sorun çözüldü. Anakartım MSI Z790 EDGE WIFI dı en güncel bios u kurunca çalıştı bilginize

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,789
Üyeler
152,962
Son üye
Tuqess1
Top Bottom