Neler Yeni

pc görüntü gelmeme sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan yıldız
Bu sorunu bayağı uzun suredir yasiyorum. Ama artik sıktı ve buraya yazmaya karar verdim inşallah faydası olur konuya geçiyorum.

Sorun ben yeni ekran kartını aldıktan sonra basladı. R7 240tan RX560 ekran kartına geçiş yapmiştım. İlk aldığım zaman böyle sorunlarla karşılaşmıyordum. Sonradan görüntü PC'ye gelmemeye basladı. Çözmek için islemciyi kontrol ettim. Işlemcide sorun yoktu. Ramlerdede sorun yoktu. Yani aslinda her şey duzgun calisiyordu fakat soyle bir ayrinti var. PC'nin 3 tane ihtimali vardi;
-PC acilir fakat goruntu gelmez.
-PC acilir goruntu gelir fakat ekranda PC acilirken karincalanmalar oluyor ve PC ekrani tamamen karincalasip donuyor.
-PC aciliyor ve goruntu geliyor.
Bunlari surekli PC'yi AC kapa yaparak deniyorum yani surekli acip kapattigim zaman bu uc ihtimalden biri oluyor ve PC aciliyordu.
Değinmek istedigim ve ilginc buldugum bir ayrinti daha var:
PC'yi surekli denemeden sonra sorunsuz actigim zaman eger PC'yi saglikli bir sekilde kapatirsam sonraki gunler sorunsuz aciliyordu. Fakat PC'ye giden elektrigi kesersem(yani fisten cekersem PC kapaliyken)tekrar bu goruntu gelmiyor basliyordu ve tekrar surekli denemk zorunda kalıyordum.
Konu bu kadar yardimlarinizi bekliyorum artik bu sorunla ugrasmaktan bıktım;(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
961,114
Üyeler
151,683
Son üye