Neler Yeni

pc güçlü ama aşırı ve sabit olmayan fps alıyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem
pc mde rtx 3050 ti var amd ryzen 7 4800h with readon grafix (yazıma bakmayın) var ama volorant düşük ayarlarda 45-70 fps arası alıyor bütün engeler kapalı pirizde turbo modda cpu ultimate modda bi yardım edin 1 aydır sürünüyom (PC NORMALDE EN AZ 250 FPS ALMASI LAZIM) PCM asus rog strig

ayarlar armor crateden

milenix

80+ Gold
pc mde rtx 3050 ti var amd ryzen 7 4800h with readon grafix (yazıma bakmayın) var ama volorant düşük ayarlarda 45-70 fps arası alıyor bütün engeler kapalı pirizde turbo modda cpu ultimate modda bi yardım edin 1 aydır sürünüyom (PC NORMALDE EN AZ 250 FPS ALMASI LAZIM) PCM asus rog strig

ayarlar armor crateden
dahili grafik kullanıyor olabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok ekran kartı denetim masasından yüzde belirtiyo rtx de aktif
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve ayrıca ilk geldiğinde 175 fps alıyodu

HasanG01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hasan Gülmez
Kanka geforce experience kurdunmu pc win 10 mu win 11mi ve pcyi ne zaman aldın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem
abi experience kurdum pc win 10 pc yi alalı 6 ay oldu

HasanG01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hasan Gülmez
abi experience kurdum pc win 10 pc yi alalı 6 ay oldu
Anladim çok değişik ilk defa duyuyorum kanka benimde söyle bi problemim var benim pc asus tuf f15 aldığımda win 11 di valorant 170 250arasi takılıyor ben win 11 sevmediğim için win 10 yaptim ama 90 130 fps arası gidiyordu bende geri win 11 yaptim yani demek isteğim asuslarda bi sıkıntımı var acaba sen bi win 11 yap diyecemde faydası olurmu bilmem başkada cozum yolu bilmiyorum garantisi devam ediyorsa garantiye vermeni tavsiye ederim ama eğer vatan veya mediamarktan felan aldıysan ilk onlara götür danış

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem
Kardeşim öncelikle saol bence ikimizinde bi asusu araması lazım lgs olduğu için ben arayamıyorum seninde tavsiyen için çok teşekürler eğer sen araya bilirsen ve sonuç alırsan lütfen yaz ve sanırsam bu problem cok olmuyo bunula ilgili forum bulamadım yani bizm problem cok farklı ola bilir belkide cok basit bir ayarı unutuyoru

HasanG01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hasan Gülmez
Kardeşim öncelikle saol bence ikimizinde bi asusu araması lazım lgs olduğu için ben arayamıyorum seninde tavsiyen için çok teşekürler eğer sen araya bilirsen ve sonuç alırsan lütfen yaz ve sanırsam bu problem cok olmuyo bunula ilgili forum bulamadım yani bizm problem cok farklı ola bilir belkide cok basit bir ayarı unutuyoru
Tamamdır eğer bulursam yazarim bu forma

Baomern

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Kirlioğlu
Hocam bende de 3050Ti var aynı problemin daha kötüsünü yaşıyorum valorant gibi bir oyunda bile fps im her saniye 120 ile 50 arası gidip geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
984,016
Üyeler
155,664
Son üye
randomuser18374284