Neler Yeni

Pc guncellemeden sonra kapandi

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Bilgisayara güncelleme geldi windows 23h2 sanırım mecbur kalarak güncellemeyi yapmak durumunda kaldım sonrasında ekran kartı driverlarini güncelledim ancak sonrasında pc kendini yeniden başlatırken güncellemeler geri alınıyor yazısı ile karşılaştım her defasında aynı durum gerçekleşiyor ve mavi ekran veriyor ve tekrar başa sarıyor ne yapmam lazım

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,409
İsim
Emre Zengin
Bilgisayara güncelleme geldi windows 23h2 sanırım mecbur kalarak güncellemeyi yapmak durumunda kaldım sonrasında ekran kartı driverlarini güncelledim ancak sonrasında pc kendini yeniden başlatırken güncellemeler geri alınıyor yazısı ile karşılaştım her defasında aynı durum gerçekleşiyor ve mavi ekran veriyor ve tekrar başa sarıyor ne yapmam lazım
Windows geliyorsa eğer Windows arama kısmına CMD yazıp sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır. Çalıştırdıktan sonra sfc /scannow yazıp enter'a bas. %100 olduktan sonra bilgisayarı yeniden başlat bakalım.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows geliyorsa eğer Windows arama kısmına CMD yazıp sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır. Çalıştırdıktan sonra sfc /scannow yazıp enter'a bas. %100 olduktan sonra bilgisayarı yeniden başlat bakalım.
Pc açılmıyor sıkıntı orda

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,409
İsim
Emre Zengin
Top Bottom