Neler Yeni

Pc Hocası Goat v4 Toplanmadan Yollanmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
Bütçe
5
İyi akşamlar herkese, yaklaşık bir hafta önce telefon üzerinden sipariş olusturabilmistim. Bugün kasa geldi ancak toplamadan yollamışlar. Fatura üstünde montaj yapılmıştır vs gibi bir ibare de var.

Daha önce hiç toplama tecrübem olmadığı için gözüm kesmiyor. Vatan'ı aradığımda yarın arayıp bilgi almamı söylediler. Benzer bir süreç yaşayan oldu mu? Nasıl çözdünüz? Açıkçası bir daha tüm sistemi kargoya vermek vs gibi bir şeyle uğraşmak istemiyorum. Bu tür durumlarda yakın bir mağazaya yönlendiriyorlar mi?

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Emircan Doğankaya
İyi akşamlar herkese, yaklaşık bir hafta önce telefon üzerinden sipariş olusturabilmistim. Bugün kasa geldi ancak toplamadan yollamışlar. Fatura üstünde montaj yapılmıştır vs gibi bir ibare de var.

Daha önce hiç toplama tecrübem olmadığı için gözüm kesmiyor. Vatan'ı aradığımda yarın arayıp bilgi almamı söylediler. Benzer bir süreç yaşayan oldu mu? Nasıl çözdünüz? Açıkçası bir daha tüm sistemi kargoya vermek vs gibi bir şeyle uğraşmak istemiyorum. Bu tür durumlarda yakın bir mağazaya yönlendiriyorlar mi?
Vatan yakınsa götürün bunu toplatmak istiyorum diyin ilgilenirler bence, bende goat v4 ü bekliyorum bana bi para kesim makbuzu verdiler sizi arayacağız dediler haber yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatan yakınsa götürün bunu toplatmak istiyorum diyin ilgilenirler bence, bende goat v4 ü bekliyorum bana bi para kesim makbuzu verdiler sizi arayacağız dediler haber yok.
Birkaç şubeyi aradım ama her kafadan bir ses çıkıyor.

- İlk şube merkez onayı istedi.
- İkinci şube getirin iki üç gün sürer dedi. Ücret karşılığı aynı gün hizmeti yok mu diyince 1300 liraya anti-virus alırsanız yapabiliriz dedi.
- Üçüncü mağaza ise satış sonrası teknik destek sağlayamıyoruz dedi.

En sağlıklısı yarın merkezle konuşmak gibi duruyor. Başına gelen bir arkadaş varsa danışayım dedim. En hızlı nasıl çözebiliriz diye.

ysuflix

80+ Gold
İstanbul anadolu yakasında işletmemiz var yardımcı olmak isterim hocam

Palo DAYI

80+ Silver
toplamak cok basıt aslında yotubede bırcok vıdeo mevcut ama yapmak ıstemessenız orası sızın bılecegınız ıs
merkezle konusun durumu ızah edın onların ayıbı duzeltmelerı gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
toplamak cok basıt aslında yotubede bırcok vıdeo mevcut ama yapmak ıstemessenız orası sızın bılecegınız ıs
merkezle konusun durumu ızah edın onların ayıbı duzeltmelerı gerek
Omru laptoplarla geçen birisi için bir tık sancılı bir süreç gibi. Bir heves kurcalamaya başladım. Sonra kasanın yanındaki power supplydan (sanırsam GPU için olan) kabloları çekeyim falan dedim gelecek mi diye. Bana misin demiyorlar. Sabit duruyorlar. Anakarti vs kurmayı halledebilirim ama kablolar benim boyumu aşıyor gibi. Beklemek en sağlıklisi gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstanbul anadolu yakasında işletmemiz var yardımcı olmak isterim hocam
Avrupa yakasındayım hocam. Vatan muhtemelen yönlendirme yapacaktır bir şekilde. Duruma göre yazayım ama size.

ysuflix

80+ Gold
Omru laptoplarla geçen birisi için bir tık sancılı bir süreç gibi. Bir heves kurcalamaya başladım. Sonra kasanın yanındaki power supplydan (sanırsam GPU için olan) kabloları çekeyim falan dedim gelecek mi diye. Bana misin demiyorlar. Sabit duruyorlar. Anakarti vs kurmayı halledebilirim ama kablolar benim boyumu aşıyor gibi. Beklemek en sağlıklisi gibi.

Avrupa yakasındayım hocam. Vatan muhtemelen yönlendirme yapacaktır bir şekilde. Duruma göre yazayım ama size.
Tamamdır hocam umarım vatan bekletmeden ücretsiz şekilde halleder ben zaman açısından söylemiştim

Palo DAYI

80+ Silver

pcıe yazan kablo ekran kartı na takılıyor cpu yazan kablo ıse ıslemcını sol caprazındakı slota takılıyor
psudakı kabloları neden cekmeye calısıyorsunuz :) sadece takılacagı yere ucunu goturup yerıne oturtacaksınz

Son düzenleme:

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Rick Baba

V4'ü alabildiğinize şükretmeniz lazım xD

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Talha Açıkgöz
eğer zamanınız var ise uğraşın toplaması çok zevkli ama yoksa bişey diyemem

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Kaplumbağa berkay
Banada aynısı oldu ben 4060liyi almıştım bugün aradılar sistemi aldim(Elazığda oturuyorum)

eğer zamanınız var ise uğraşın toplaması çok zevkli ama yoksa bişey diyemem
Dediğin doğruda benim şahsen çok fazla bilgim yok riske girmek istemiyorum fakat elimden geldiğince bilgisayar kasası hakkında bilgi edilmeye çalışıyorum

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Emircan Doğankaya
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
pcıe yazan kablo ekran kartı na takılıyor cpu yazan kablo ıse ıslemcını sol caprazındakı slota takılıyor
psudakı kabloları neden cekmeye calısıyorsunuz :) sadece takılacagı yere ucunu goturup yerıne oturtacaksınz
Takılacağı yere çekmeye çalışıyorum hocam zaten ama nafile. Kasanın arkasına bağlanmış bir şekilde galiba. Açıp oradan çözmek lazım anladığım kadarıyla.

Top Bottom