Neler Yeni

pc hocası sistem alınır mı

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
bu bütçede iyide aman aman diğer sistem gibi fp değil

Lonvardw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kingosman
Alınır

mythos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
melih akkuş
Bende kararsızım. Bütçem var ama acelem yok. Benim gibi başka sistemleri bekleme durumunuz yoksa alınır.

mythos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
melih akkuş
O tarz oyunlar için fazla bile hocam :)

peralta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
harun yeninci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O tarz oyunlar için fazla bile hocam :)
biliyorum da değer mi yani 14900 lira az değil lol valo gibi bir oyun oynayacağım zaten aldım da iade edip yenisini mi beklesem diye düşünüyorum ya 14900 tl lol valo için biraz fazla gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

biliyorum da değer mi yani 14900 lira az değil lol valo gibi bir oyun oynayacağım zaten aldım da iade edip yenisini mi beklesem diye düşünüyorum ya 14900 TL lol valo için biraz fazla gibi
10 12 k bandında bir pc zaten fazlasıyla yeter bana da işte bekleye bekleye sıkıldım bir anda aldım da sonra içime sinmedi :D

hihihiha

80+ Bronze
biliyorum da değer mi yani 14900 lira az değil lol valo gibi bir oyun oynayacağım zaten aldım da iade edip yenisini mi beklesem diye düşünüyorum ya 14900 TL lol valo için biraz fazla gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 12 k bandında bir pc zaten fazlasıyla yeter bana da işte bekleye bekleye sıkıldım bir anda aldım da sonra içime sinmedi :D
Hepsi işlemci temelli oyunlar bence fazla gibi sadece onlar içinse.

peralta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
harun yeninci
Hepsi işlemci temelli oyunlar bence fazla gibi sadece onlar içinse.
abi o kadar uzun süredir 10 12 k bandında sistem bekleyip kaçırıyorum ki bir anda yanlış karar verdim ya benim için fazla bir pc bu niye aldım ben de bilmiyorum iade edip beklemeye devam edicem sanırım ya

mythos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
melih akkuş
Bu biraz size bağlı bir durum. Yani bütçeniz ucuna ucuna gelmiştir sadece lol ve valo tarzı sistemin, ekran kartının hakkını veremeyen oyunlar oynamıyorum diyorsan evet gereksiz olur. Ama almışken iyi bir sistem alıyım uzun yıllar götürsün kafam ağırmasın diyorsan sorun yok. İade edip yenisini beklemelik bir durumun yok bence ama içine sinmediyse ona bir şey diyemem :)

peralta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
harun yeninci
Bu biraz size bağlı bir durum. Yani bütçeniz ucuna ucuna gelmiştir sadece lol ve valo tarzı sistemin, ekran kartının hakkını veremeyen oyunlar oynamıyorum diyorsan evet gereksiz olur. Ama almışken iyi bir sistem alıyım uzun yıllar götürsün kafam ağırmasın diyorsan sorun yok. İade edip yenisini beklemelik bir durumun yok bence ama içine sinmediyse ona bir şey diyemem :)
ben uzun yıllar gitsin demediğim için iade edicem sanırım 1 2 yıl falan yeter bana sonra satarım zaten rtx 2060 i5 12400f falan 11 k ya çıksa benim için çok iyi olur en iyisi pazartesi iade edip bekleyeyim fikirler için sağ olun arkadaşlar

Top Bottom