Neler Yeni

PC HOCASI YENİ SİSTEM Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Şan Özşaho
Bütçeni bilmiyorum ama ram slot yetersizliğinden 2x8 yapmanı önermem ileride arttıramayacağından değiştirmen gerekir, sıvı soğutucu alsan işlemci baya bir rahatlar ama taktırmasanda idare eder bir problem olmaz ama yapabilirsen ileride taktir, anakart b serisi olsa daha iyi olur ama bütçde yok diyorsan kalabilir, ssd 500gb yetmez en az 1tb taksan iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

pahalı bu fiyata alma
Fiyat bir çok yer ile benzer neye dayanarak pahalı dediniz, sizin önereceğim hazır sistemi merak ettim doğrusu siz ne öneriyorsunuz ?

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,037
İsim
Draq123
Bütçeni bilmiyorum ama ram slot yetersizliğinden 2x8 yapmanı önermem ileride arttıramayacağından değiştirmen gerekir, sıvı soğutucu alsan işlemci baya bir rahatlar ama taktırmasanda idare eder bir problem olmaz ama yapabilirsen ileride taktir, anakart b serisi olsa daha iyi olur ama bütçde yok diyorsan kalabilir, ssd 500gb yetmez en az 1tb taksan iyi olur

Fiyat bir çok yer ile benzer neye dayanarak pahalı dediniz, sizin önereceğim hazır sistemi merak ettim doğrusu siz ne öneriyorsunuz ?
30k ya 7500f ve 7800xt li sistemler varken bunun fiyatmı iyi oluyor :D

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,037
İsim
Draq123
Link paylaşın lütfen arkadaşımız yararlansın
bunun gibi sistemler sürekli geliyor az sabır ve takip edince alınıyor bu sistemin stok uzun süre kalmıştı kampanyalı fiyattan.İnce hesapdada aynı fiyata gelmişti 3 hafta önce

ByteNinja

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Orhun Bilge
bunun gibi sistemler sürekli geliyor az sabır ve takip edince alınıyor bu sistemin stok uzun süre kalmıştı kampanyalı fiyattan.İnce hesapdada aynı fiyata gelmişti 3 hafta önce
ElVIq_UXUAcHWtG.png

Aynen Kanka, Sen Beklemeye Devam Et

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Şan Özşaho
3 hafta önce için doğru olabilir, bir süre beklerse böyle bir kampanyayı da yakalayabilir ama şuan için bakıldığında arkadaşın paylaşmış olduğu sistem gayet makul. Sonuçta dediğiniz sistem şuan satışta bile değil satışta olmayan bir sistemin fiyatını karsılaştırarak pahalı demenizi doğru bulmuyorum, sonuçta şuan baktığımız sistemde yarın indirime girebilir aynı şekilde zamda yiyebilir bunun bir garantisi yok. 29 haziran 2024 saat 19:38'de arkadaşın attığı sisteme bakıyorsam evet bu ürün alınabilir pahalı değil piyasada bu özelliklerle satışta olan en düşük fiyatlardan birisi. Arkadaşa bu ürün pahalı diye manipüle edeceğinize eğer aciliyetiniz yoksa beklemeniz tavsiye ederim rx7800'lü sistemler indirimde bu fiyat bandına iniyor demeniz gerekiyordu. Benim naçizane düşüncem sonuçta fiyatının pahalı olduğu söyleyip karşı bir sistem paylaşamadınız gereksiz kafa karışıklığı yaratmaya gerek yoktu diye düsünüyorum saygılarımla

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,037
İsim
Draq123
3 hafta önce için doğru olabilir, bir süre beklerse böyle bir kampanyayı da yakalayabilir ama şuan için bakıldığında arkadaşın paylaşmış olduğu sistem gayet makul. Sonuçta dediğiniz sistem şuan satışta bile değil satışta olmayan bir sistemin fiyatını karsılaştırarak pahalı demenizi doğru bulmuyorum, sonuçta şuan baktığımız sistemde yarın indirime girebilir aynı şekilde zamda yiyebilir bunun bir garantisi yok. 29 haziran 2024 saat 19:38'de arkadaşın attığı sisteme bakıyorsam evet bu ürün alınabilir pahalı değil piyasada bu özelliklerle satışta olan en düşük fiyatlardan birisi. Arkadaşa bu ürün pahalı diye manipüle edeceğinize eğer aciliyetiniz yoksa beklemeniz tavsiye ederim rx7800'lü sistemler indirimde bu fiyat bandına iniyor demeniz gerekiyordu. Benim naçizane düşüncem sonuçta fiyatının pahalı olduğu söyleyip karşı bir sistem paylaşamadınız gereksiz kafa karışıklığı yaratmaya gerek yoktu diye düsünüyorum saygılarımla
makul felan değil anlamıyorsun bu sistemin maks verilmesi gereken fiyat 27k
karşı bi sistem paylaşma zorunluluğum yok uygun fiyata sistem almak istemeyen uğraşsın bi zahmet
alan alsın yapcak bişe yok. pc hocası bile inceleme olarak çıkarmış uygun fiyatlı sistemler inceleme olarak çıkmaz

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Şan Özşaho
makul felan değil anlamıyorsun bu sistemin maks verilmesi gereken fiyat 26k
Senin dediğin fiyata şuanda 1 tane bile rx7700'lü sistem yok olması gereken diye bir şey yok siyasete girmek istemiyorum ama bu ülkede günü birlik yaşıyoruz dünün fiyatıyla bugünün fiyatını karşılaştıramazsın. Bugünün şartlarıyla sistemin fiyatı bu ve bugünün şartlarıyla bu fiyata daha iyisi yok. Olduğunu iddia eden link atsın herkes yararlansın.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,037
İsim
Draq123
Senin dediğin fiyata şuanda 1 tane bile rx7700'lü sistem yok olması gereken diye bir şey yok siyasete girmek istemiyorum ama bu ülkede günü birlik yaşıyoruz dünün fiyatıyla bugünün fiyatını karşılaştıramazsın. Bugünün şartlarıyla sistemin fiyatı bu ve bugünün şartlarıyla bu fiyata daha iyisi yok. Olduğunu iddia eden link atsın herkes yararlansın.
şuan kampanya dönemindeyiz

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Kadir Efe Ulusoy
35k dalga geçiyorsun sen

tamam bu 21k fiyatı olan bir kart dahilinde ddr5 sistem geleceği anlamına gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Şan Özşaho
Tamam işte olay başta dediğim gibi arkadaşa bu pc pahalı demek yerine şuanda indirim döneminde olduğumuzdan beklemeni tavsiye ederim bu fiyat bandına daha iyi seçenekler mutlaka olacaktır deseydin konu uzamayacaktı ama sen pahalı diyerek aynı fiyat bandına daha iyi bir sistem olduğunu iddia etmiş oluyorsun ve iddanı karşılayacak şuanda herhangi bir pc yok bu nedenle linkteki pc'nin alınmaması için bir nedende olmamış oluyor. Arkadaş beklemek isterse onun tercihi ama bugün alacaksa şuanda bu fiyata bu var daha iyisi yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,052
Üyeler
151,161
Son üye
tirci737273
Top Bottom