Neler Yeni

PC HOCASI YENİ SİSTEM ALINIRMI

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Draq123
Tamam işte olay başta dediğim gibi arkadaşa bu pc pahalı demek yerine şuanda indirim döneminde olduğumuzdan beklemeni tavsiye ederim bu fiyat bandına daha iyi seçenekler mutlaka olacaktır deseydin konu uzamayacaktı ama sen pahalı diyerek aynı fiyat bandına daha iyi bir sistem olduğunu iddia etmiş oluyorsun ve iddanı karşılayacak şuanda herhangi bir pc yok bu nedenle linkteki pc'nin alınmaması için bir nedende olmamış oluyor. Arkadaş beklemek isterse onun tercihi ama bugün alacaksa şuanda bu fiyata bu var daha iyisi yok
hocam sen niye bu kadar kastınki pahalı alma demişim bu zaten bu fiyata daha iyi sistem bulunur demek. çok kastın site senin galiba :monkahmm:
Mesaj otomatik birleştirildi:

35k dalga geçiyorsun sen

tamam bu 21k fiyatı olan bir kart dahilinde ddr5 sistem geleceği anlamına gelmiyor
geliyor. linki attım videoyu açmadınmı

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Kadir Efe Ulusoy
hocam sen niye bu kadar kastınki pahalı alma demişim bu zaten bu fiyata daha iyi sistem bulunur demek. çok kastın site senin galiba :monkahmm:

geliyor. linki attım videoyu açmadınmı
volkan abiyi yaklaşık 3 yıldır takip ediyorum videoyu herkesten önce izledim orası ayrı her geri ödeme nakit olmuyor burdakı gıbı yanı 30kya aynı sıstemın geleceği kesın değil

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Draq123
volkan abiyi yaklaşık 3 yıldır takip ediyorum videoyu herkesten önce izledim orası ayrı her geri ödeme nakit olmuyor burdakı gıbı yanı 30kya aynı sıstemın geleceği kesın değil
Geri ödeme kesin geliyor gelmeme gibi bi dururmu yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,508
Üyeler
147,895
Son üye
CkrBurhan
Top Bottom