Neler Yeni

Pc kasasından garip bir ses geliyor sorun ne olabilir ?

nephys2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burhan Kahraman
Merhaba arkadaşlar bugün pc kasamdan Valo da oyuna girerken böyle bir ses geliyor ( Fan sesi olduğunu düşünüyorum ) sorun ne olabilir ? Ve sadece Valoda oyuna girerken böyle cızz bir ses geliyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
Coil whine denen Allah'ın cezası bir olaydır kendisi. Fanla alakalı değildir muhtemel. Benim bilgisayarda da var. Ayar oluyorum. Performansa bir etkisi yoktur. Garantiye bir ihtimal kabul ederler bende başvursam mı diye düşünüp duruyorum.

nephys2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burhan Kahraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Coil whine denen Allah'ın cezası bir olaydır kendisi. Fanla alakalı değildir muhtemel. Benim bilgisayarda da var. Ayar oluyorum. Performansa bir etkisi yoktur. Garantiye bir ihtimal kabul ederler bende başvursam mı diye düşünüp duruyorum.
Vallaha knk benim pc de yeni ocakta veya aralıkta aldığım pc çok enteresan ben fazla da anlamıyorum pc kasasından.Oyun pc si diye aldık. Birde 22 k para verdik yazık yani. Peki pc yi bozma ihtimali varmı veya zarar verme

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Kafaya takacak bir şey değil coil whine ise. Sıcaklıklarını kontrol et bir sorun yoksa kulaklık tak devam et.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,952
Üyeler
142,056
Son üye
bahat
Top Bottom