Neler Yeni

Çözüldü✓ Pc kendiliğinden yeniden başlayıp gpu driverını siliyor

Cyberuvz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arın Yaşar
Kolay gelsin yeni sistem aldım yaklaşık 1 2 hafta kullandım bundan öncede başka bir ekran kartını takmıştım(aynı model fakat coil whine dan dolayı yenisiyle değiştiler)
Pc yi yaklaşık 1 hafta kullandıktan sonra pc nin yük altında değilken bile kendi kendine yeniden başladığını fark ettim sonrasında flash bellekten windows 10 format attım 1 gün boyuncva kullandım restart atmadı kendi kendine fakat 1 günün sonunda yine kendine restart attı (arda arda atıyor 5 dk kullandıktan sonra) sonrasında windows 11 kurdum çünklü win 10 olay grüntüleyicisinde bir hata denetiminde bu pc yeniden başlatıldı diyordu.
Herneyse windows 11 kurduktan sonrada biraz zaman geçirdim fakat bu sefer yine yeniden başlattı ve bu sefer ekran kartı driverı ve chipset driverınıda otomatik sildi ondan sonra gece boyunca pc yi kendi haline bıraktım normalde restart atması gerekirken gece boyu açık kalmış restart açmamış driverlar kurulu olmadığı için herhalde (ekran kartı driver ı sadece ). Sizce DDU ile ekran kartı driver silip tekrar yüklememmi lazım yoksa zaten format atmama rağmen yine bunu yaşamamdan dolayı olay farklı bir yerden mi çıkıyor?
PC SPECS: B450M K -2
RX 6750 XT
R5 5600
team t-force 16gb 8x2 3200 mhz tuf gaming ram

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,415
Üyeler
153,715
Son üye