Neler Yeni

Çözüldü✓ Pc Kolik Siparişi İptal Etti,

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Deniz Bey
Merhaba Bildiğiniz Üzere Pckolik Sitesinde 1999₺ indirimli LG Monitör Vardı Banka Hesaplarına Fast İle ödemeyi Yaptım Pazar Günü

Perşembe Yani Bugün Siparişin İptal Edildiğini Gördüm Aradım Akşam 7 gibi, Dedim böyle böyle,Yetkili kişiye Sordu Verdiği Cevap Ödeme Tarafımıza Gelmediği İçin İptal Edilmiş ,
Dedim Nasıl Gelmez Fast 7/24 Anında Hesaba Geçiyor Ayrıca Mail Adresinize Dekontu İlettim Buna Rağmen Nasıl İptal Edilir.

Yarın Muhasebe İle Görüşeceğim dedi Kusura Bakmayın Dedi..

bu durumda ne yapmam gerekir muhtemelen dikkatsiz davranıp gözden kaçırdılar ödemenin geldiğini kontrol edip ödemenin geldiğini göreceklerdir bu durumda parayı iade mi ederler ödemesi alınan ürünü gönderme zorunlulukalrı yokmu mevzuat gereği fikirleriniz nedir sizlere bi danışayım dedim

Düzenleme : Aradılar Bugün 17.06.2022 Saat 12:30 Bi Karışıklık Olmuş Sorun Halloldu Ürünü Gün İçinde Kargoya Vereceğiz Dediler...

Son düzenleme:

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Akın Serhan Toğrul
Cevap veren bilgili arkadaş beni de etiketlerse sevinirim merak ettim

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Deniz Bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cubey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Can
Doğal olarak herkes ürünü almak ister bu durumda ama stokta görünmüyor nolcak bilmiyorum
Sipariş iptali yapamazlar diye biliyorum çünkü sen parasını yollamışsın ve bu konuda senin yasal haklarını olabilir. Bizim bir akraba arabaya lastik almış parasını yatırmış siparişi iptal etmişler para iadesi yapmak istemişler ben sipariş verdiğim ürünü istiyorum demiş tedarik edin nasıl yaparsanız yapın beni ilgilendirmez demiş ve lastikler gelmiş

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Doğal olarak herkes ürünü almak ister bu durumda ama stokta görünmüyor nolcak bilmiyorum
sorun senden kaynaklı değil yani mağdursun eğer monitörü istiyorsan verecekler tüketici mahkemesine kadar yolu var ama vazgeçip paranı da alabilirsin onu bankadan mı alırsın yoksa pc kolikten mi bilmiyorum

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Ertuğrul
Merhaba Bildiğiniz Üzere Pckolik Sitesinde 1999₺ indirimli LG Monitör Vardı Banka Hesaplarına Fast İle ödemeyi Yaptım Pazar Günü

Perşembe Yani Bugün Siparişin İptal Edildiğini Gördüm Aradım Akşam 7 gibi, Dedim böyle böyle,Yetkili kişiye Sordu Verdiği Cevap Ödeme Tarafımıza Gelmediği İçin İptal Edilmiş ,
Dedim Nasıl Gelmez Fast 7/24 Anında Hesaba Geçiyor Ayrıca Mail Adresinize Dekontu İlettim Buna Rağmen Nasıl İptal Edilir.

Yarın Muhasebe İle Görüşeceğim dedi Kusura Bakmayın Dedi..

bu durumda ne yapmam gerekir muhtemelen dikkatsiz davranıp gözden kaçırdılar ödemenin geldiğini kontrol edip ödemenin geldiğini göreceklerdir bu durumda parayı iade mi ederler ödemesi alınan ürünü gönderme zorunlulukalrı yokmu mevzuat gereği fikirleriniz nedir sizlere bi danışayım dedim
Yüksek ihtimal parayi alirsin ya da iade gelirse ürünü verirler

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Deniz Bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10:30 da aradım durum böyle böyle, muhasebe ile görüşüp sizi arayacağım dedi, 1 saat bekledim arayan olmayınca tekrar aradım bu sefer direk muhasebe ile görüştüm yanındaki birine soruyor pc kolik ödemeleri bize mi geliyor vs sizi baglıcam birine dedi bağladı hat düştü, tekrar internet satış kısmını aradım bi bayan çıktı sizi aktarıyorum dedi ilk konuştuğum kişiye bağladı dedim noldu 1 saat oldu daha aramadım diyor bu kadar Galesiz bi iş olmaz ortada mağdur bi müşteri var ödemeyi yapmış ve ödeme gelmedi diye iptal olan bi sipariş var önemli bi konu ama beyefendi 1 saattir bi iş yapmamış depoyu arıcam önce diyor yardımcı olucam diyor ama bakalım nolcak

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Deniz Bey
Aradılar Şimdi Bi Karışıklık Olmuş Sorun Halloldu Gün İçinde Kargoya Verilecek Ürün Dediler,

Bilginize...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom