Neler Yeni

PC KULAKLIK HANGİSİNİ ALIYIM ??

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Resulcan
Bütçe
350
Öncelikle sağlıklı günler.Ben pc için bir kulaklık alacağım, aşağıya 2 kulaklık bırakacağım hangisini almalıyım?
Steelseries arctis 1 - 350 tl ye bime gelicek.
Rampage drop plus k60 - 387 tl
Kulaklıktan beklentilerim; Kulağımı yormasın konforlu ve kullanışlı olsun uzun kullanımda kulağımı uyuşturmasın kafamı sıkmasın , ses kalitesi bass ları güzel olsun oyun içi ses kasabiliyim , biraz da kaliteli olursa iyi olur . Sizce hangisini almalıyım , farklı bir kulaklık önerisi olan var ise de yazabilir.
Yardımlarınız için simdiden teşekkürler ♥️

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,771
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Öncelikle sağlıklı günler.Ben PC için bir kulaklık alacağım, aşağıya 2 kulaklık bırakacağım hangisini almalıyım?
Steelseries arctis 1 - 350 TL ye bime gelicek.
Rampage drop plus k60 - 387 TL
Kulaklıktan beklentilerim; Kulağımı yormasın konforlu ve kullanışlı olsun uzun kullanımda kulağımı uyuşturmasın kafamı sıkmasın , ses kalitesi bass ları güzel olsun oyun içi ses kasabiliyim , biraz da kaliteli olursa iyi olur . Sizce hangisini almalıyım , farklı bir kulaklık önerisi olan var ise de yazabilir.
Artics 1 kullanmıştım hiç bir şikayetim yoktu sadece dönüştürücü aparatı berbattı

Stebph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Emirhan Turan
Bütçenizi 450TL'ye getirebilirseniz HS50 Pro bulunuyor. Çıkartamam diyorsanız Drop Plus alabilirsiniz. Rampage'in nadir sorun çıkarmayan, marka basılmış ama kaliteli olan bir modelidir.

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Arda Barınır
Drop Plus😉
Mesaj otomatik birleştirildi:

Up up up up.

Ofatih884

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih Erdoğan
Öncelikle sağlıklı günler.Ben pc için bir kulaklık alacağım, aşağıya 2 kulaklık bırakacağım hangisini almalıyım?
Steelseries arctis 1 - 350 TL ye bime gelicek.
Rampage drop plus k60 - 387 TL
Ben BİM’den arctis alacaktım almadım sonra hs35 aldım Oda güzel bana göre

Top Bottom