Neler Yeni

PC MONİTÖR ekran gidip gelmesi ACİL yardım

hbe0554

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
harun
Arkadaşlar merhaba, Yeni bir bilgisayar aldım 1 aylık henüz fakat şöyle bir sorunla karşılaştım. oyun oynarken yada masaüstündeyken her 15 dakikada bir olmak üzere monitör siyah ekran oluyor gücü kesiyor 3 saniye sonra geri açılıyor, bunun üzerine 144hz 1 ms olan monitörümü dün itibariyle servise gönderdim fakat, iş yerinden getirdiğim monitörü hdmı dönüştürücü alıp taktım bu monitördede aynı olayı tekrar etmekte. Format atmadım . Kasayı hazır bir şekilde aldım windows güncel Ekran kartı driver DDU İLE KALDIRIP güncelledim Furmark testine soktum . Ekran kartında bir sorun göremedim belki donanımsal varsa bilemem ama Kasa 1 aylık olduğu için bilemedim ne yapacağımı yardımcı olur musunuz?

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan
Arkadaşlar merhaba, Yeni bir bilgisayar aldım 1 aylık henüz fakat şöyle bir sorunla karşılaştım. oyun oynarken yada masaüstündeyken her 15 dakikada bir olmak üzere monitör siyah ekran oluyor gücü kesiyor 3 saniye sonra geri açılıyor, bunun üzerine 144hz 1 ms olan monitörümü dün itibariyle servise gönderdim fakat, iş yerinden getirdiğim monitörü hdmı dönüştürücü alıp taktım bu monitördede aynı olayı tekrar etmekte. Format atmadım . Kasayı hazır bir şekilde aldım windows güncel Ekran kartı driver DDU İLE KALDIRIP güncelledim Furmark testine soktum . Ekran kartında bir sorun göremedim belki donanımsal varsa bilemem ama Kasa 1 aylık olduğu için bilemedim ne yapacağımı yardımcı olur musunuz?
monitör de sorun olabilir ?

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Mehmet emre börekçi
Kablodan oluyor olabilir farklı hdmi ile deneyebilirsin

hbe0554

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
harun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monitör de sorun olabilir ?
Farklı monitörlerlede denedim hala oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablodan oluyor olabilir farklı hdmi ile deneyebilirsin
hdmi değiştirdim Vga da denedim dönüştürücü de denedim oluyor hala kasanın içerisindeki hangi aksamdan kaynaklı olabilir sizce ?
şöyle bir priz kullanıyorum akım korumalı acaba arızalı olabilir mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,267
Üyeler
153,211
Son üye
Emrego
Top Bottom