Neler Yeni

pc parçalarına zam gelicekmi?

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Halit Efe Kaplan
merhabalar ocak ta pc toplamak ıstıyorum sızce ocak ta çok büyük zamlar gelirmi veya gelıcek bır zam varsa açıklandımı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,869
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
asgari ücret artacağı için ister istemez zam gelir.

Danban

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Dan
Evet, zam gelecek ne kadar olur bilmiyorum ama sağlam bir zam gelecek ve geliyor da.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,869
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
merhabalar ocak ta pc toplamak ıstıyorum sızce ocak ta çok büyük zamlar gelirmi veya gelıcek bır zam varsa açıklandımı?
ocağı bekleme son aralık da güzel bir kampanya gelir al alabildiğini, yoksa gg ez game

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Ocak ayinda asgari ucrete ve memur maaslarina buyuk oranda zam gelecek, buna bagli olarakta vergilere, cezalara, haliyle her seye zam gelecek maalesef.

asko56

80+ Silver
merhaba ocak ayında a-z ye her ürüne anormal zam gelicek dolar için zaten yıl sonu 30 kesin zaten 1-2 lira da yanılma payı olur 32-33 kesin hem doviz olarak artacak hemde asgari ücret ve genel ücretler attıgı için çalısan maliyetleri ve buna benzer devletin aldıgı vergiler artacagı için dogal olarak pc parçalarıdan tut oyun konsollarına kadar her ürün zam gelicektir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,525
Üyeler
147,897
Son üye
TabletReiz
Top Bottom