Neler Yeni

pc sök tak yaptım ama pc açılmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ramazan
değişseniz de hangi parçanın arızalı olduğunu bilmeden yapmak boşuna masraf olabiilr o yüzden ilk önce neyin arızalı olduğunu bulmak lazım
anladım bir bilgisayarcıya getiriyim öyle halledelim

Thadox

80+ Bronze
anladım bir bilgisayarcıya getiriyim öyle halledelim
İstanbulda yaşıyorsan TKA bilişim var bilgisayarı kapından alıyorlar sorunu bulup fiyat veriyorlar fiyatı beğenmezsen bilgisayarı geri getiriyorlar bunların hepsinin fiyatı 50₺. Ancak sisteminin garantisi varsa garanti dışı kalabilir çünkü her parçayı açıp bakıyorlarmış yani ekran kartını vs açabilirler duruma göre. Kurumsal bir firmadır güvenebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ramazan
mahalle arası bilgisayarcısıysa dikkat et
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistemin garantisi varsa garanti en iyisi
daha alalı 6 ay olması garanti var mahalle bilgisayarcısına getirmek istemiyorum 4060 ti var mahalledekilere güvenmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah işlemciyi takarken pinleri yamultmamıssındır. Yamulduysa dediğin gibi pc açılmaz
yok yok işlemci ile alakası olmadığına emini ramleri ekran kartını soktüm bide Anakarttaki pinleri hepsini geri taktım tuşa bastım hic ses seda yok

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
umut şahin
daha alalı 6 ay olması garanti var mahalle bilgisayarcısına getirmek istemiyorum 4060 ti var mahalledekilere güvenmiyorum
en iyisi işini namusuyla yapan yok o yüzden aldığın yer ile görüşüp durumu bildir orada yapabilecekleri bir şey var mı diye yoksa garantiye gidecek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,523
Üyeler
156,510
Son üye
unaybtmz
Top Bottom