Neler Yeni

Pc toplarken aklıma takılanlar

Ccartel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Miraç Küçük
Teknobiyotikten alma bence ben can sikintisindan 2 gunde bir fiyatlari eslestiririm İncehesap ve utopyadan kat kat fazla fiyat veriyolar

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok
R5 3600 alırsan çok güzel olur ama burda amacın da önemli.Render ya da yayın?

Phenteq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Enes
İşlemci tercihin gayet mantıklı alacağın Rami anakart destekliyor. Sorun yok gibi :)

Ventus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Müptezel
Teknobiyotikten alma bence ben can sikintisindan 2 gunde bir fiyatlari eslestiririm İncehesap ve utopyadan kat kat fazla fiyat veriyolar
Ayni ürünleri ekle orada sepete karşılaştır bakalım nasılmış

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
https://www.teknobiyotik.com/amd-ry...6gb-8gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html. Arkadaşlar bu sistem alınır mı? Bazı yükseltmeler yapmak istiyorum;
-Amd Ryzen 7 2700x işlemci(wraith prism rgb sogutuculu)
-adata xpg gammix d10 3200mhz 8gb DDR4 ram
-adata xpg gammix s11 pro 512gb m2 ssd
Parçalarda uyumsuzluk problemi yaşarmıyım yardımcı olurmusunuz?
5000TL fiyat bandında 2060'lı sistemlerin ısınma problemi olduğunu bir arkadaşım söylemişti bana. O deneyimledi. Bu yüzden bu fiyat bandında RX590'lı sistemlere yönelsen daha iyi olur. (Diğer arkadaşlara rehber olsun diye söylüyorum) Zaten günümüzde maşallahı var. Teknobiyotik bildiğim kadarıyla iyi bir firma. Bence problem yaşamayacaksındır. Alınır diye düşünüyorum. Soğutma kısmında iyileştirmeler yapsan iyi olabilir. Özellikle DA'nın Ryzen soğutucu videosundan sonra.

FAGCAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Furkan Ağcan
Teknobiyotik fiyatları düşüreceğim derken kaliteden ödün veriyor. Mantıklı değil uzun kullanımda çok sıkıntı çıkarır bence

Titan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Musa GÜLENER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5000TL fiyat bandında 2060'lı sistemlerin ısınma problemi olduğunu bir arkadaşım söylemişti bana. O deneyimledi. Bu yüzden bu fiyat bandında RX590'lı sistemlere yönelsen daha iyi olur. (Diğer arkadaşlara rehber olsun diye söylüyorum) Zaten günümüzde maşallahı var. Teknobiyotik bildiğim kadarıyla iyi bir firma. Bence problem yaşamayacaksındır. Alınır diye düşünüyorum. Soğutma kısmında iyileştirmeler yapsan iyi olabilir. Özellikle DA'nın Ryzen soğutucu videosundan sonra.
Zaten orada wraith prism rgb sogutucunun en iyisi oldugunu söylemişti o yuzden sectim. peki yukseltmelerimde sıkıntı olmaz değil mi parcaların uyumuyla alakalı?

Titan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Musa GÜLENER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
R5 3600 alırsan çok güzel olur ama burda amacın da önemli.Render ya da yayın?
DA nın işlemci sogutucuları ile ilgili videosu vardı. Orada 3600 ün iyi bir sogutucuya sahip olmadığını söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam. 3600 alırsam ek bi sogutucu almam lazım butcem kısıtlı olduğu icin 2700 sectim

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok
DA nın işlemci sogutucuları ile ilgili videosu vardı. Orada 3600 ün iyi bir sogutucuya sahip olmadığını söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam. 3600 alırsam ek bi sogutucu almam lazım butcem kısıtlı olduğu icin 2700 sectim
Ama daha güçlü.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok
O fiyata RX 590 mı olur?

Top Bottom