Neler Yeni

Pc toplayacağım bütçem 20 bin tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berat
Bütçe
20000
Merhaba arkadaşlar, 20 bin TL bütçeyle bir PC toplamayı düşünüyorum. Hazır bir sistem de olabilir. Çoğunlukla video düzenleme yapacağım, arada bir oyun da oynarım ama asıl odak noktam video düzenleme. Bu bütçeyle bana güzel bir sistem önerebilir misiniz? Buraya güvenim tam.

pasii

80+
Merhaba arkadaşlar, 20 bin TL bütçeyle bir PC toplamayı düşünüyorum. Hazır bir sistem de olabilir. Çoğunlukla video düzenleme yapacağım, arada bir oyun da oynarım ama asıl odak noktam video düzenleme. Bu bütçeyle bana güzel bir sistem önerebilir misiniz? Buraya güvenim tam.
Video editleyeceksen bence Nvidia kartlı bi pc bak

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
O bütçeyle ekran kartını ikinci el alıp kalanını sıfır sağlam toplayabilirsin belki. Veya bütçeyi 25K bandına çıkarmalısın.

Render performansı için Nvidia ekran kartı koymak lazım ama onu sıfır alınca video düzenleme için gereken güçlü işlemcilere bütçe kalmıyor 😅

Top Bottom