Neler Yeni

Pc Toplayan Adam Sistem Değerlendirmesi

Cabbar31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cabbar-cabbar
1 hafta önce pc toplayan kanalından https://www.pctoplayanadam.com/product-page/pta-boey-r5-5600-rtx-3060ti bu sistemi aldım başlangıçta ekran kartı teşhirli diye şüphede kalmıştım sistem elime ulaştığında ekran kartının sıfırından %10 daha fazla performans aldığnı fark ettim üstüne dyling lıghta işlemcim biraz ısındı diye ücretsiz bir şekilde sıvı soğutma gönderdiler ne zaman bir soru sorsam anında cevaplıyorlar gece saat 3 te bilen cevap yazdıkları var sistemi üstüne zotac ekran kartı modeli sevmediğim için bana asus dual gönderdiler bide hiç bir site gidipte 2 sene içerisinde bir parça bozulsa bile yeni sistem göndermez. Antepten gönderdiklerinden dolayı 1 tepsi baklava bekliyodum bu fiyata bu sistemler varken alın

Ekler

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    94.3 KB · Hit: 233
  • 20230402_171650.jpg
    20230402_171650.jpg
    1.2 MB · Hit: 214

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
1 hafta önce pc toplayan kanalından https://www.pctoplayanadam.com/product-page/pta-boey-r5-5600-rtx-3060ti bu sistemi aldım başlangıçta ekran kartı teşhirli diye şüphede kalmıştım sistem elime ulaştığında ekran kartının sıfırından %10 daha fazla performans aldığnı fark ettim üstüne dyling lıghta işlemcim biraz ısındı diye ücretsiz bir şekilde sıvı soğutma gönderdiler ne zaman bir soru sorsam anında cevaplıyorlar gece saat 3 te bilen cevap yazdıkları var sistemi üstüne zotac ekran kartı modeli sevmediğim için bana asus dual gönderdiler bide hiç bir site gidipte 2 sene içerisinde bir parça bozulsa bile yeni sistem göndermez. Antepten gönderdiklerinden dolayı 1 tepsi baklava bekliyodum bu fiyata bu sistemler varken alın
Çözümlemeleri çok iyimiş

Kazuko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan
Fotoğraflar Mevcut mudur ? Bizimle Paylaşma Şansınız Var mı?

Cabbar31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cabbar-cabbar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aldığım ürün 16999tlydi yanında sıvı soğutmada vardı üstüne teşhirli ile sıfırı arasında fiyat farkı az zaten bakım yaptıklarından dolayı gene aynı paraya geliyor
17 bin TL'ye bu sistemin benzerini bulup atarmısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,758
İsim
Murat Orhan
Hesap 52 dk önce açılmış ne hikmetse dünkü konuya karşılık çok övülmüş gibi geldi. Kimin fake hesabı acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom