Neler Yeni

Pc Tv De Görüntü Veri̇yor Ama Moni̇töre Bağlayinca 2 Sn Sonra Ekran Kari̇ncalaşiyor

Can...

80+ Platinum
knk niye sinirlendin ki adam monitorunda sorun var diyip para harcamasin diye ilk once olabilecek yontemleri deniyor
Sinirle alakası yok monitör de sorun olunca arkadaş televizyona geçmiş driver ile ilgili bir aorun olsa zaten televizyonda da aynı sorun olur

kimselerduymasın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
kimseler duymasın
Uygunsuz davranış
Komik şey seni sence driver güncel olmasa televizyona görüntü verirmi veya bozulma olmaz mı biraz mantıklı cümleler kurun
lan salakmısın görüntü verir tabi sen ilk windows kurdugunda o zaman goruntu vermemesi lazim hic surucu yokkende calisiyor pc degilmi

irfan1991

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
irfan atak
Monitörden görüntü alamam ve karıncalanması hangi driver ile alakalı olabilir

Can...

80+ Platinum

Can...

80+ Platinum

Can...

80+ Platinum
sen ramlari de bi cikar tak istersen yer degis ramlari
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayn kankam yazık kafana
Hahaha başladı yine saçmalamaya adam televizyona taktım aorun yok diyor şimdide Rami sök tak diyosun

kimselerduymasın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
kimseler duymasın
Driver la karincalanmanin alakası olduğu düşünmüyorum hocam açıkçası
biz de cözum yolu sunmaya calisiyoruz buranin amacai ne fikir alisverisinde bulunmak ve sorunu cozmeye calismak dimi

ne guzel kavga ediyonuz he
yazikda kuzen ne yapicaksin

Hahaha başladı yine saçmalamaya adam televizyona taktım aorun yok diyor şimdide Rami sök tak diyosun
karincalanmasindan dolayi dedim denemesinde fayda var ister yapar yapmaz onun bilecegi iş hatalar öyle sacma nedenlerden meydana geliyoki ben sadece söylüyorum

irfan1991

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
irfan atak
Kavgaya gerek yok ağalar bir sorun var ortada fikir varsa yardımcı olun yarın hepsini denerim olumlu olumsuz dönüş yaparim hepinize teşekkür ediyorum

kimselerduymasın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
kimseler duymasın
Kavgaya gerek yok ağalar bir sorun var ortada fikir varsa yardımcı olun yarın hepsini denerim olumlu olumsuz dönüş yaparim hepinize teşekkür ediyorum
bende onu diyorum kankam sadece fikir veriyorum denemekte fayda var hatalari tak diye cozemezsin bende teknik serviste calisiyorum öyle sacma nedenlerden dolayi geliyoki pc ler sadece deneme yanilmayla çozüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,334
Üyeler
155,851
Son üye
GigatnoS
Top Bottom