Neler Yeni

pc ye bu donanımlardan hangisini ilk almalıyım?

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
arkadaşlar merhaba benim bilgisayara lazım olan eksik parçalar var ilk hangisini almalıyım?
Benim yaşadığım yerde haftada 1 2 kez elektrik kesintisi oluyor ve genelde benim oyun oynadığım saatlere denk geliyor ve buda pc ye büyük zarar veriyor ve bende psunun yanmasından korkuyorum ve psu çok kaliteli bişeyde değil olması muhtemel ups almayı düşünüyorum
2.secenek benim pc nin ram eksiği var tek kanal 8 gb ram kullanıyorum bunu çift kanal yapsam pc nin rahatlicağını umuyorum
3.secenek ise bu biraz keyfi benim pc de gamepad yok ve bitane gamepad almayı düşünüyorum
sizce bunlardan hangisini ilk yapmalıyım?

Phanzox

80+ Silver
Önce ram sonra psu iyi gider.

yckutay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yusuf Can Kutay DEMİR
Instagram
@yckutay
Steam
yckutay
Twitter
yckutay
arkadaşlar merhaba benim bilgisayara lazım olan eksik parçalar var ilk hangisini almalıyım?
Benim yaşadığım yerde haftada 1 2 kez elektrik kesintisi oluyor ve genelde benim oyun oynadığım saatlere denk geliyor ve buda pc ye büyük zarar veriyor ve bende psunun yanmasından korkuyorum ve psu çok kaliteli bişeyde değil olması muhtemel ups almayı düşünüyorum
2.secenek benim pc nin ram eksiği var tek kanal 8 gb ram kullanıyorum bunu çift kanal yapsam pc nin rahatlicağını umuyorum
3.secenek ise bu biraz keyfi benim pc de gamepad yok ve bitane gamepad almayı düşünüyorum
sizce bunlardan hangisini ilk yapmalıyım?
Kardeşim eğer sık elektrik kesintisi yaşıyorsan UPS alabilirsin fakat benim önerim yüksek akım korumalı bir priz alman olur.
Kendim kullandığım bir ürünün linkini bırakıyorum.
13.500A ve 3500 Watt'a kadar koruma sağlıyor. Açıklama kısmında da sanırım 5 milyon Euro'ya kadar ürün desteği garantisi mevcut.

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim eğer sık elektrik kesintisi yaşıyorsan UPS alabilirsin fakat benim önerim yüksek akım korumalı bir priz alman olur.
Kendim kullandığım bir ürünün linkini bırakıyorum.
13.500A ve 3500 Watt'a kadar koruma sağlıyor. Açıklama kısmında da sanırım 5 milyon Euro'ya kadar ürün desteği garantisi mevcut.
akım korumalı prizler elektrik kesintisine karşı koruma yapmıyor diye biliyorum

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 gere gidiyorsa priz filan boşver ram al sonra psu yu değiş satsan bile eskisini para eder yine
Mesaj otomatik birleştirildi:

darboğaz var ufaktan sisteminde zaten
bir sürü oyun oynadım darboğaz o kadar farketmiyor ama ram alabilirim aslında

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,506
Üyeler
156,622
Son üye
Samet57ns