Neler Yeni

PC ye ne yapmalıyım?

Halis~

80+
PC min tüm parçaları şu şekilde
İ5 4460
H81 Gigabyte
600w high power
4+4 1333 kingston
Galax rtx2060
Snowman x200
120 dandik SSD
Cooler master iç dış siyah zamanının meshi önde 1 arkada 1 fan fakat PSU üstte
1 TB Seagate HDD
Piranha ışıklı kalvye
Deathadder v2 essentiel
Lecoo ht401
60 hz Casper 18.5 inç
Ev sandalyesi(PC uzun kullanımda bel kalmıyor)

Sistemden şikayetçi olduğum parcalar
Ram,depolama ekrankartı,
PSU,fanlar,kasa,

Çevre birimleri monitör kulaklık mouse pad

İslemcimi ve anakarti kule tipiyi klavye mouse seviyorum
SSD HDD de o kadar sıkıntı çıkartmıyor can sıkacak kadar ama ekran kartı çok sesli dönüyor kasanın arkadaki fan çok sesli dönüyor PSU fanı mi cw mi anlamadim çok sesli dönüyor kulaklık sesi az baslar az monitör küçük 60 hz mouse pad alalı 2 ay oldu soyulmaya başladı ve 60x27 falan çok küçük mouse klavyeye cariyor ram 8 yetmiyor ses olabildiğince az dönen PC olabildigince hızlı oyunlarda drop kasma olmayacak bir sistem istiyorum ekran kartını satip düşünürsem olur bu da sizce 2060 satmak mantıklı mı valo bannerlord a.c rdr2 oynamak istiyorum

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
BB
Ekran kartı hariç diğer parçalar zamanının gerisinde kalmış. Monitörünüzün en iyi ihtimalle 1080p olduğunu bile düşünsek bu durum işlemcinize ekran kartını taşıyamadıgı için çok fazla yük bindirir. Bütçeninz nedir bilmiyorum ama benim tavsiyem ekran kartı haricindeki bütün bileşenleri elden çıkarıp üzerine biraz ekleme yaparak daha yeni bir sistem toplamanız. En azından am4 bir sistemle istediğiniz oyunları daha rahat oynayabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Talha Kemiksiz
PC min tüm parçaları şu şekilde
İ5 4460
H81 Gigabyte
600w high power
4+4 1333 kingston
Galax rtx2060
Snowman x200
120 dandik SSD
Cooler master iç dış siyah zamanının meshi önde 1 arkada 1 fan fakat PSU üstte
1 TB Seagate HDD
Piranha ışıklı kalvye
Deathadder v2 essentiel
Lecoo ht401
60 hz Casper 18.5 inç
Ev sandalyesi(PC uzun kullanımda bel kalmıyor)

Sistemden şikayetçi olduğum parcalar
Ram,depolama ekrankartı,
PSU,fanlar,kasa,

Çevre birimleri monitör kulaklık mouse pad

İslemcimi ve anakarti kule tipiyi klavye mouse seviyorum
SSD HDD de o kadar sıkıntı çıkartmıyor can sıkacak kadar ama ekran kartı çok sesli dönüyor kasanın arkadaki fan çok sesli dönüyor PSU fanı mi cw mi anlamadim çok sesli dönüyor kulaklık sesi az baslar az monitör küçük 60 hz mouse pad alalı 2 ay oldu soyulmaya başladı ve 60x27 falan çok küçük mouse klavyeye cariyor ram 8 yetmiyor ses olabildiğince az dönen PC olabildigince hızlı oyunlarda drop kasma olmayacak bir sistem istiyorum ekran kartını satip düşünürsem olur bu da sizce 2060 satmak mantıklı mı valo bannerlord a.c rdr2 oynamak istiyorum
ekran kartı yeterli işlemci ile anakart değişmeli kesinlikle tavsiyem de psu ile ramleri biraz daha yükseltirsen iyi olur R5 5600x ve tuf b550 alınabilinir

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Yunus
Bütçe nekadar?

Farway

80+ Silver
Dostum senin beğendiğin parçalar sıkıntılı. Çevre birimlerine bir şey diyemem onlar senin elinde olan şeyler ama başta anakart işlemci ve ramleri değiştir. Sonrasında ekran kartına geç dostum. Depolamadan sorunun yok 1 TB HDD +128 SDD sana yeter. Sonrasında ekran kartın 1080P oyunculuğu için gayet yeterli.

Halis~

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe nekadar?
0
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum senin beğendiğin parçalar sıkıntılı. Çevre birimlerine bir şey diyemem onlar senin elinde olan şeyler ama başta anakart işlemci ve ramleri değiştir. Sonrasında ekran kartına geç dostum. Depolamadan sorunun yok 1 TB HDD +128 SDD sana yeter. Sonrasında ekran kartın 1080P oyunculuğu için gayet yeterli.
Bütçem yok hocam o dediğiniz şeyleri yapacak o yüzden kartı satma taraftaryim

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Ata Şen
Ekran kartı dışındaki parçaları satın ve ekran kartsız ikinci el bir sistem bakın veya parça parça toplayın yine 2. Elden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,266
Üyeler
157,052
Son üye
kspmhmt
Top Bottom