Neler Yeni

Bu pc nasıldır arkadaşlar 2. el pc toplayacağım

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,255
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
bu parçalar ayrı ayrı 2.el toplansa kaça patlar
Hiç bir fikrim yok ama monitörsüz ve ekipmansız tahminen 5-6K falan olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bütçe yeterse aynı ramden bir tane daha alın 8 GB yetmez bu devirde

alıcam ram zaten ve adam sadece kasa fiyatına komple sistem satıyor çok çok iyi

ne testi yapmam getektiğini tümünden yazıp anlatırmısınız

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,255
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

ne testi yapmam getektiğini tümünden yazıp anlatırmısınız
Hocam daha önce ikinci el ürün almadım ama bir kere sıcaklıkları kontrol etmek lazım bundan dolayı furmark testlerini isteyin ekran kartı ve işlemci için onun dışında yapılabilecek şeyi tam bilmiyorum elden olsa daha kolay da şimdi adamın fake foto atma olasılığı da var bunu da düşünürsek video en mantıklısı gibi geliyor ilk önce bilgisayardan özellikleri gösterip sonra uygulamayı açıp sonra teste sokarsa daha iyi olabilir başta dediğim gibi daha önce almadığım için bilgim yok o yüzden 2. El sistem alırken nelere dikkat edilmeli diye bir konu açabilirsiniz.

Hocam daha önce ikinci el ürün almadım ama bir kere sıcaklıkları kontrol etmek lazım bundan dolayı furmark testlerini isteyin ekran kartı ve işlemci için onun dışında yapılabilecek şeyi tam bilmiyorum elden olsa daha kolay da şimdi adamın fake foto atma olasılığı da var bunu da düşünürsek video en mantıklısı gibi geliyor ilk önce bilgisayardan özellikleri gösterip sonra uygulamayı açıp sonra teste sokarsa daha iyi olabilir başta dediğim gibi daha önce almadığım için bilgim yok o yüzden 2. El sistem alırken nelere dikkat edilmeli diye bir konu açabilirsiniz.
tmmdır hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet Buğra güngörmez
Beyler bütçe konusunda sorunum yok ancak çok profesyonel bir insan değilim bu zamana kadar iyi bir pcm olmadı bu pcde her türlü oyunu deneyimlemek istiyorum.
Kalite takıntım marka takıntım yok her zaman performanstan yana oldum.Atıcağım pc her şey dahil.TEmiz kfgli 1yıllık 0 ayarında az kullanılmış pc kişinin dediğine göre
pc özellikleri:
Monitör : Asus tuf GAMİNG vg278qr 27 inç 165 Hz 0.5 ms
Ekran kartı : GTX 1650 4 GB
İşlemci : i3 10100f
Anakart : Asus h510m-k
Depolama 480 patriot+240 sandisk GB SSD
Ram : 8 GB apache panther
Klavye : gamepower warlock Compact Kulaklık : gamepower Medusa mouse : gamepower sendo Gamepad : rampagenin gamepadı mouse pad : 90x40 cm RGB oyuncu mouse pad
her şey dahil 5 k teklif ettim satıcı 8k istiyor adam motor alcağı için satıyor
ve testleri vs. nasıl yapıcam adam tokatlamasın

Beyler bütçe konusunda sorunum yok ancak çok profesyonel bir insan değilim bu zamana kadar iyi bir pcm olmadı bu pcde her türlü oyunu deneyimlemek istiyorum.
Kalite takıntım marka takıntım yok her zaman performanstan yana oldum.Atıcağım pc her şey dahil.TEmiz kfgli 1yıllık 0 ayarında az kullanılmış pc kişinin dediğine göre
pc özellikleri:
Monitör : Asus tuf GAMİNG vg278qr 27 inç 165 Hz 0.5 ms
Ekran kartı : GTX 1650 4 GB
İşlemci : i3 10100f
Anakart : Asus h510m-k
Depolama 480 patriot+240 sandisk GB SSD
Ram : 8 GB apache panther
Klavye : gamepower warlock Compact Kulaklık : gamepower Medusa mouse : gamepower sendo Gamepad : rampagenin gamepadı mouse pad : 90x40 cm RGB oyuncu mouse pad
her şey dahil 5 k teklif ettim satıcı 8k istiyor adam motor alcağı için satıyor
ve testleri vs. nasıl yapıcam adam tokatlamasın beni
birader adam bedava veriyor al kaçırma bütçe varsa m2 ssd al bide 8 ram daha al 8+8 16 güzel olur

Son düzenleme:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,153
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
5.5k teklif etcem çocuklar çok piyasayı bilmiyor ayrıca dediğinizi yapıcam ben bu pcye alsam her türlü oyunu 720lowda oynayabilirmiyim 60fps
Aynı işlemci bendede var eğer işlemci taraflı oyun ise rahatlıkla oynuyabilirsin işlemci iyi ama bende mesela gt 1030 var o yüzden çok kötü oyunlarda senin ki daha iyi olucaktır hangi oyunları oynucaksın?

Aynı işlemci bendede var eğer işlemci taraflı oyun ise rahatlıkla oynuyabilirsin işlemci iyi ama bende mesela gt 1030 var o yüzden çok kötü oyunlarda senin ki daha iyi olucaktır hangi oyunları oynucaksın?
her türlü oyunu 720p lowda oynamak istiyorum bence oynarkım sence bu pc 2.el kaça satılmalı 2.el piyasasını biliyon çok pahalı ben bunu 2.el kargoyla nasıl alırım

senin oyunlarda performans nasıl

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,153
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR