Neler Yeni

pcnin arka planı siyah oluyor ve oyunlara giremiyorum, bağlantı hatası vesaire

UmutErt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut
bilgisayarı açtığımda arka plan nedense siyah normalde resimli bir arka plan. oyunlara girmeye çalışırken de bağlantı hataları veriyor bilgisayarı birkaç kez yeniden başlatıp girmem gerekiyor ve demin bilgisayarı yeniden başlattığımda kendini yeniden başlatmadı ve sadece siyah ekran vardı.(ilk kez böyle bir şey yaşıyorum son birkaç gündür oluyor ve hiç virüs vs. olduğunu düşünmüyorum çünkü başka hiçbir şey indirmedim)

theGladyator01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
HasHoca
bilgisayarı açtığımda arka plan nedense siyah normalde resimli bir arka plan. oyunlara girmeye çalışırken de bağlantı hataları veriyor bilgisayarı birkaç kez yeniden başlatıp girmem gerekiyor ve demin bilgisayarı yeniden başlattığımda kendini yeniden başlatmadı ve sadece siyah ekran vardı.(ilk kez böyle bir şey yaşıyorum son birkaç gündür oluyor ve hiç virüs vs. olduğunu düşünmüyorum çünkü başka hiçbir şey indirmedim)
Harddisk bozuk olabilir , harddisk bozuk olduğu zaman sistem veri işlemez ve işlemlerin yavaş olur . Bu yüzden yeni ssd alıp format atarsan muhtemelen sorunun çözülür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,465
Üyeler
156,619
Son üye
Horoz20
Top Bottom