Neler Yeni

PETROL OFİSİ KAMPANYASI

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

dazzl3e

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sedat Özel
Merhaba arkdaşalar bir kampanyadan bahsedeceğim ben petrol ofisi istasyonunda çalışıyorum sizinde faydanıza olması için konuyu açtım çünkü kampanya dan haberi olmayan olabilir

10 Haziran – 10 Ağustos 2024 tarihleri arasında Petrol Ofisi mobil uygulamasına kaydolup yapacağınız yakıt alışverişlerinizde size en uygun kampanyayı seçerek, tek seferde 250 TL’ye kadar, toplamda ise 750 TL’ye kadar anında hediye yakıt kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken harcama planınıza göre katılmak istediğiniz kampanyayı seçmek ve ardından Positive Card üyesi istasyonlarımızdan mobil uygulamaya kaydettiğiniz plaka ya da Positive Card’ınızla kampanya kapsamında yakıt alımlarınızı gerçekleştirmek. Kampanya kapsamında tek seferde yapacağınız 900 TL ve üzeri yakıt alımınıza 30 TL, 1900 TL ve üzeri yakıt alımınıza 90 TL ya da 4900 TL ve üzeri yakıt alımınıza 250TL değerinde yakıt hediye kampanyalarından birini seçerek katılım sağlamanız gerekmektedir.

arkadaşlar bu kampanya gayet güzel zaten aracınızı fulluyorsanız en azından 90 lira cebinizden kalır yalnız bazı istasyonlar doğrulama yapmıyor yada bu kampanyayı bilmiyorlar eğer dediğim gibi ise petrol ofisi uygulamasını indirip yeni üye kısmından bilgilerinizi doldurun bana numaranızı birde plakanızı yazın daha sonra size uygun kampanyaya katılın ben doğrularım(dığrulama işlemi olmadan puan hesabınıza geçmiyor) ilk yakıt alımınızda puan hesabınıza tanımlanır birde bu positive puanlar istasyonun marketinde yada migrostada kullanabilirsiniz aklınıza takılan bir soru varsa yazabilirisiniz

Palo DAYI

80+ Gold
Pekte cazip değil acikcasi

GirayHan

80+ Platinum
Her petrol ofisi doğrulamayı yapar doğrulama için zaten pos cihazı kullanılıyor.

dazzl3e

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sedat Özel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

GirayHan

80+ Platinum
ebn yine faydalanmak isteyen olursa bilgilendiriyim dedim kardeşim
Mesaj otomatik birleştirildi:

yapmayan varki öyle yazdım hocam
valla o kadarını bilmiyorum ama ben kimseye ne cep telefonumu veririm ne plakamı. Forumda ki arkadaşlara da bu özel bilgileri kimse ile paylaşmamalarını öneririm.

dazzl3e

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sedat Özel
valla o kadarını bilmiyorum ama ben kimseye ne cep telefonumu veririm ne plakamı. Forumda ki arkadaşlara da bu özel bilgileri kimse ile paylaşmamalarını öneririm.
ben günde onlarca kişiye bu uygulamayı yapıyorum yinede siz bilirsiniz

dazzl3e

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sedat Özel
neden uğraşıyorsunuz ?
istasyon için artı puan demek buda bize ayda 1250 tl market çeki olarak geri dönüyor yani bizde kazanmış oluyoruz aynı zamanda her yaptığımız için değil bu arada istasyon puanının yüksek olması lazım

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,025
İsim
uwu
5k ya 250 tl pek cazip değil normal kullanıcıya ama tırcı birinin dürüm parası olur

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,831
Üyeler
156,844
Son üye
TheMoonEren
Top Bottom