Neler Yeni

Pharmaton Vitality Kullanıyorum, Zararları Var Mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Vücudumda herhangi bir eksikliğin olmasına tahammülüm yok. Tüm vitamin ve mineralleri karşılamaya çalışıyorum. Her gün olmasa da sık sık Pharmaton Vitality kullanıyorum. Bunun bana herhangi bir zararı olur mu? Birçok araştırma yaptım ancak doğru bilgiye ulaşamadım.
İçeriğinde "toksik" diyebileceğim birkaç madde var. Onların zararları olmuyormuş sanırım ama emin olmak istiyorum.

Not: Doktorların da fikri yok.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
bu pharmatonun sabah enerjik kalkmak için hapları vardı onu kullanıyordum bir süre sonra yan etki yapmaya başladı derhal bıraktım vitamin fazlalığı böbreklere çok büyük zarar verir bir kan testi verseniz daha iyi olabilir

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Sık kullanımda böbrek icin sıkıntı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diye biliyorum